şükela:  tümü | bugün
  • 3.26'dan sabitlenen kur olup , zamanında '' haziran ayında dolar 4 tl olursa o zaman ne olacak'' diye kur sabitlemesine karşı çıkan

aziz yıldırım'ı, nisan ayında bile haklı çıkaran kur.
  • işte bu yüzden, ali koç'u istediğim halde oyum olsa aziz yıldırıma veririm diyorum.
    adam herkesin el pençe durduğu, arap daşşağı yaladığı dönemde bu kur sabitlenemez diye değirmenlere karşı kılıç sallıyordu.
  • ekonomimiz cohhh eyiyse bu ihaleler neden tl ile yapılmıyor. yoksa siz hükümete güvenmiyor musunuz?
  • doları 3,36 liradan sabitlemişlerdi. şimdi(lik) 4,46. kayıp 1,10 (%33)

ihale üzerinden bir yıl geçti. 2022 yılında dolar ne olur, kayıp hangi oranda olur, bilmiyorum. ihale zamanı 500 milyon dolar diye övünen kişiler, doların artışı karşısında ne diyeceklerdir açıkçası merak ediyorum. ayrıca, keşke 500 milyon dolar yerine 300 milyon dolar olsaydı da dolar kuru sabitlenmeseydi.

bunu herhangi bir yetkili beceriksizlik olarak mı açıklar yoksa başka bir şekilde mi açıklar yada açıklamaz mı? bence açıklamaz.

http://www.fanatik.com.tr/…e-kuru-sabitledi-1271799
  • kendisini hiç sevmem ama tv'lere çıkıp bunu tek söyleyen aziz yıldırım'dı dolar kuru sabitlenmemeli diye makatını yırttı herif
  • turk futbolunun degeri her gecen gun artiyor. bi de boyle dusunelim beyler.
  • butun derdin bu olsun yienim.

herkes kendi cuzdanina giren kazigin derdinde, sen ise senin farkinda bile olmayan takiminin derdindesin.