şükela:  tümü | bugün
 • algı kasıp kamuoyunu karıştırmak isteyenlerin nedense paylaşmak istemediği istatistik.

  başakşehir'in aleyhine 6, fenerbahçe'nin aleyhine 9, beşiktaş'ın aleyhine 10 penaltı çalınmışken galatasaray bu istatistikte birinci sırada. galatasaray maçlarında rakip takımlara 18 kez penaltı çalınmış. penaltı'dan en çok gol yiyen takım da galatasaray.

  galatasaray ligi satın aldı diyenler, maçları götüyle izleyenler, fanatik trollerin gazına gelenler, ülkenin ekonomik ve siyasi gündeminin değişmesine aptalca alet olanlar hadi bunu da konuşun.

  bu da kanıtı

  edit: aleyhine olanları yazmışsın, lehine olanları niye söylemiyorsun diyenler için, yukarıda linkini verdiğim sitede iki veriyi de bulabilirsiniz.

  galatasaray penaltıdan 8 gol atmış 14 gol yemiş
  fenerbahçe 3 gol atmış 5 gol yemiş
  beşiktaş lehine 5 gol atmış 8 gol yemiş

  galatasaray'ın penaltı averajı -6 iken fenerbahçenin -2 , beşiktaş'ın ise -3.

  bu durumda galatasaray penaltılarla nasıl kollanıyor vicdanı olan biri açıklayabilir mi?
 • galatasaray düşmanı trollerin nedense gözükmediği başlık. adam istatistiklerle gelmiş, daha gün penaltısaray diye başlık açıp veri sunmadan başlıkta atıp tutuyordunuz. hadi buna da cevap verin. ülkede algı kasmak ne kolay.
 • başlığa uygun olan linki de verelim:
  buyurun
  2018-19 sezonunda galatasaray lehine 10, beşiktaş lehine 6, fenerbahçe lehine 5 penaltı verilmiş.
 • +/- düştüğümüzde net olarak ne oluyor peki :):):)
 • bu sezonki feneri niye eklemiş bilmiyorum ama çok kısa bir istatistik olarak, lig tarihinin en çok gol atan takımı fenerbahçedir ama en çok penaltı alan takımı galatasaray. bu ufak istatistik bile sadece bu sezon değil, çok daha uzun süreler galatasaraya gösterilen torpilin çok küçük bi göstergesidir.
 • eldeki penaltı pozisyonunu tartışmak ayrıdır, ''size de çok penaltı veriliyor, hakemler kayırıyor, çok belli'' demek ayrıdır... ''lehine penaltı verilen takıma, aynı maçta bir daha penaltı verilmez'' veya ''bir sezonda bir takıma en çok x tane penaltı verilir'' diye bir kural olmadığına göre böyle bir laf atmak hem saçmalıktır, hem terbiyesizliktir.
 • penaltı sayısı bence önemli değil. bir takıma diğerlerinden daha fazla penaltı verilmiş olabilir. ancak lehine en kolay penaltı verilen takım dersek hangi takım olduğu konusunda herkes hemfikir sanırım.