şükela:  tümü | bugün
  • şaka gibi resmen. basaksehir, akhisar, yeni malatya ve şimdi diğer proje takımı ümraniyespor veya gazişehir gaziantep veya bb erzurumspor. yav istemiyorum normal antep normal erzurumspor ve bildigimiz malatyaspor nerede. neden şehirin esas takımları şutlanıyorda siyaset içerikli belediye takımları geliyor neden. o yüzden süper lige boluspor çıkmalı. inşallah çıkar umudum yok pek ama.
  • kırolar ama para bunlarda, örgütlü kurumsal destek var
  • parti devleti ile yönetilmenin getirisidir. ödeneklerden, yandaş sponsorlardan cukkalayan belediyeler parayı futbola yatırıyor.
  • kaç yıldır futbolumuzda tekel kuran dört takımın sonunda rekabetin eline düşmesini sağlayan sevindirici gelişmedir.
    fark ettiyseniz mecliste de dört parti tekeli sarsılıyor.arada bağlantı kurmayacağım ama tekelin olduğu yerde rekabet olmaz; rekabet olmadı mı kalite de olmaz.
  • ona bakarsan hepimizi akp yönetiyor. kulüpler veya başkanları zaman zaman siyasete yakın durabilirler. benim yukarıda bahsettiğim konu yani yakınma başka bir şey.
  • türkiye'de futbol kültürü olmadığı ve futbol takımı tutmak = 3 istanbul takımından birini tutmak olduğu içindir.

sen şehrinin takımına sahip çıkma, ortamlarda memleketinle hava at, olur olmadık yerde hemşericilik yap. sonra da sordular mı yapıştır fenerliyik cimbomluyuk beşiktaşlıyık gardaş diye.

sen memleketinin, ait olduğun, yaşadığın yerin takımına sahip çıkmazsan sahip çıkan birileri olunca kızmaya hakkın yok.
  • takım makım işine gireceklerine alt yapıya yatırım yapsalar güzel olur gibi. keza ülkenin herhangi bir yerinde 1 saat yağmur yağınca sokaklar dereye dönüyor, evleri seller götürüyor.

tavsiyedir.
  • mahalleye iki basket potası dikmezler ama futbolculara para basmayı bilirler.
  • osmanlıspor'dan kurtulduk şimdi bb erzurumspor veya bb gaziantepspor lige çıkacak. hay allah'ım bir bitmediniz ya mk bitmediniz. gerçek erzurumspor ile gerçek gaziantepspor yok belediyeleri var. lan bolu bir kere de şu play off'tan çık ya ne olursun çık. sonun kaybede kaybede adanademirspor gibi olacak.