• 6 yas civari jetix seyreden erkek cocuklarin buyuk bir cogunlugunun konusmalarina, hatta benliklerine yansimis cizgi film.

ogul: bana arda deme, chiro de
    anne: nova diyim, sari maymun, tam sana uyar iste
    ogul: bana maymun deme. chiro de.

ben bugun bunu gordum
  • disney plusta ilk sezonu türkçe dublajlı görmek 15 sene önceye götürmüştür.
  • jetix in yeni dönem çizgi dizilerinden abuk subuk uzun isimli ama güzel olanı.
  • offical adı:
    super robot monkey team hyper force go! (ünlem)

fox kids jetix'de 7:20 ve 16:00 da yayınlanan çizgi film serisi..
    konusu da şöle: kahramanımız chiro bir gün shuggazoom şehrinin sınırlarında dolanırken terkedilmiş büyük bir robot buluyor. içine girip robotu çalıştırınca robot maymunlar aktive oluyor ve böylece chironun komutası altına giren bu maymunlar şehiri chironun önderliğinde skeleton king (iskelet kral)ın kötülüklerinden korumaya başlıyorlar.
    kahramanlarımızın isimleri de şöle:

chiro - lider çocuk
    antauri - siyah maymun
    gibson - mavi maymun
    nova - sarı maymun
    otto - yeşil maymun
    sprx-77 - kırmızı maymun
  • ne güzel çizgi filmdi ya. hd olarak bölümleri mevcut youtube'da.
  • kurgu harikası bir başyapıt.
  • görünüşünün aksine oldukça karanlık bölümlere de sahip bir seriydi. cliffhanger ile bitirilmesi üzmüştür.

https://www.youtube.com/watch?v=busflvjobug
  • eskiden ne izlerdim be ne güzel günlerdi...
  • disney plus'ta türkçe dublaj bölümlerinin olduğunu öğrenir öğrenmez bana disney plus üyeliği aldırtan çizgi film. evet sırf bunun için aldım. ama bu vesileyle diğer içerikleri de izleyebilirim.
  • teen titans'ın yapımcıları tarafından üretilen, 2004 - 2006 yılları arasında fox kids jetix'de yayınlanmış macera, komedi-drama, bilim kurgu türündeki çizgi dizi.

tıpkı teen titans gibi dile dolanan bir intro'ya sahip olan yapımın seslendirme kadrosunda, beast boy olarak tanıdığımız greg cipes ve mark hamill gibi önemli isimler var.
    youtube'dan bölümlerini 1080p kalitede izlemek mümkün.

--- spoiler ---
    2x06 ''shadow over shuggazoom'' bölümünde yaşattığı korku ve gerilim, 2x13 ''i, chiro'' bölümünde üzüntü ve 4x12 ''object of hate'' bölümünde yaşattığı şok ile yıllar geçse bile akılda kalmayı başaran bir yapımdır kendileri.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap