• deneme dersine ücretsiz katılabileceğiniz, kişisel antrenör ile yapılan 20dk çalışılan spor tesisi. herhangi bir fitness salonunda rahatlıkla bulunabilecek aletlerle çalıştırıyorlar. ağırlık miktarını maksimum seviyeye getirip hareketi yavaş çekimde yapmanızı istiyorlar.

kaslar zorlandığı için uzun dönemde kas gelişimini artırabilir antrenör yönlendirdiği için bilinçli bir çalışma sağlanabilir. ama zayıflatma iddiaları çok asılsız geldi.

ayrıca 1/5’i fiyata herhangi bir spor salonuna yazılıp aynı aletlerle yavaşça çalışsam aynı etkiyi alacağım izlenimini veren merkez.
  • az önce dördüncü seansımdan çıktığım egzersiz merkezi. fizyoterapistler ile çalışıyorsunuz ve 20 dk gibi bir sürede 7 ayrı cihaz kullanıyorsunuz.
    ilk seanstan önce mutlaka hastalık, araz listesi alınıyor; neye ihtiyacınız var, amacınız ne bunlar konuşuluyor.
    deneme seansında 3 cihazı kullandırıyorlar ve emin olun o 3 cihaz bile yoruyor insanı.
    cihazlar belli kas gruplarını çalıştırmak için tasarlanmış, ucunda ağırlık var. geçmişinize ve hastalıklarınıza göre ağırlıkları uygun düşük bir ağırlıktan başlatıp seanslarda o ağırlığa alıştıkça yükseltiyorlar. önemli olan hareketleri eğitmenin tarif ettiği şekilde yavaş, sabit hızda, nefesinizi tutmadan ve boynunuzu dişinizi kasmadan yapabilmek. o 20dk boyunca sizi takip eden birisi ile çalışıp hatalı bir harekette uyarılmak bence önemli bir nokta.
    benim için en zoru karın kası. iki haftadır gülemiyorum çok acıyor. terlemeden ve ciddi bir yorgunluk hissetmeden bitiriyorsunuz sporunuzu. fibromiyalji ve boyun fıtığından muzdarip birisi olarak hemen faydasını gördüğümü söyleyebilirim, günlük çektiğim ağrılar azaldı gerçekten.
  • bağdat caddesi ve etiler'de olmak üzere 2 adet şubesi olan; kas kuvvetlendirmek, sıkılaşmak, olası fiziksel rahatsızlıkların (bel fıtığı, boyun düzleşmesi vb.) önüne geçmek ve sağlıklı bir duruşa sahip olmak için haftada 1 defa 20 dk yapmanızın yeterli olacağı egzersiz sistemi.

ilgili egzersize ait detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz link de şöyledir; http://www.superslowzoneturkey.com/
  • dün deneme seansı aldığım aktivite. düzenli fitness yapan biri olarak, bu aletlerle daha kısa sürede daha fazla fayda sağlayabilmek mantıklı geldi. üstelik sizi yönlendiren ritminizi ayarlayan, uyaran bir pt eşliğinde yapıyorsunuz. paket fiyat alınca hayli uyguna geliyor. ben spor salonu üyeliğimi dondurup buraya geçmeyi planlıyorum. bir süre izleyip emin olmakta fayda var.
hesabın var mı? giriş yap