• istanbul harbiyede açılan yeni gay kulüp. dün gece özel bir parti için kendimi bilmeden orada buldum.yeni açılmasından mütevellit olsa gerek pek bir kasıntı geldi. belki de içeride sosyetik, özenti kezban ablaların sayısının gaylerden daha fazla olmasından kaynaklanmış olabilir.
  • dün gece red party var dediler gittik. 23'de dediler 24'de kapıları açtılar. içeri alırken üstümüzü çıkarmada ısrarcı oldular, ki üstümüzdeki içeri mekanda giyilebilir türden bişeydi. o ona o üstüne söyledi, o da he dedi, içeri girdik. gastelerde 1000 kişilik mekan yazıyor.. 200 anca alır. arkamızdan 3 kişi dolandı hangi masayı seçicez diye. birinin elinde cips, birininkinde kuruyemiş birininki de sipariş yazcak kağıt var.. kumpas hazır. ortamda elle tutulur adam yok. %90'ı görevlilerdi. sahne ufacık.. küvet kadar camekan.. nerde napılcak belli diil showların. mekan o kadar yeni ki daha boya kokusu gitmemiş.. 1dk kaldık.. o kadar beklediğimize kıymadan döndük geldik.. bidaha da bana ders oldu.. öyle gastelerde her yazana inanırsam.. kaç olsun..
  • iki adım ötesinde saç ektirmiş arapların çarşaflı karılarını yanlarına alıp nargile tüttürdükleri gay club. istanbul ilginç bir yer.
  • kisi basina 5 garson dusen mekan.
  • eski halini bilmem ama yeni hali icin konusacagim bar tarafi gorus olarak sorunlu sahne showlarini bardan izlemeniz bu yuzden zor. ben eglence mekaninda stand sevmedigim icin barinda takildim pek hosuma gitmedi. localari var mi yok mu hic bilmiyorum sanirim kafeslerin yaninda 1-2 tane vardi ama kullanis olarak sahneyi yandan gordugu icin sahne sonundaki danscilari yandan gorursunuz anca. personeli duzgun ayilama insan calismiyor barda calisan arkadaslar guler yuzlu sizi opmeye calismiyorlar. gay bar oldugu icin homofobik arkadaslardan arinmis dolayisiyla kadin popilasyonu fazla kadinlarin rahatca egenebilecegi bir ortam. gay ciftler duzgun saga sola salca olmuyorlar herkes kendi halinde egleniyor. ortamda sevisip birbirlerini elleyen cift gormedim en fazla opusup dans edenlere denk geldim. orta yasli gay is adami bir iki kisi vardi genc gaylerle stand da takiliyordu. icerideki muzik guzel ama araya bir iki turkce karistirmazlarsa olecekler herhalde 5 10 parcadan sonra hande yener caldilar. genel olarak ben baya eglendim homofobik degilim escinsel insanlarla daha iyi egleniliyor bence. gerci cumartesi aksamlari nasil oluyor ortam bilmiyorum ama cuma aksami icin gayet guzeldi. ortam buyuk degil dans pisti gibi bir sey yok herkes standtlarinda takiliyor piste cikip deli gibi tepinirim herkes bana bakar diye gidecekseniz gitmeyin.
  • açılın eleştiri yapacağım;

ilk defa geçen cumartesi gittim buraya bir yaş günü vesilesiyle. mekan temiz, çalışanlar saygılı eyvallah.. lakin müzikler leş. leş değil pardon; leş oğlu leş... dansçılar konusuna gelecek olursak sosyolojik makale çıkar. insan kalite bekliyor belki 2000 li yılların club ortamını arıyor ama olmamış işte. ınsanlar egleniyor muydu; evet eğleniyordu bir kac dans etmeye çalışıp berbat mixlenmis türkçe parçalara dayanamayıp kendimi dışarı attım.!

yanımdaki kişilere bu nedir yahu nasıl bir kalitesizlik bu arkadaş diye sorduğumda aldığım cevap manidardı... ne bekliyorsun ki kitle bu...

üşendim bak gene yazmaya...
  • (bkz: superfabric club) *

gay clup imiş,
    niye herkes sakallı lan mekanda onu anlamadım sakal bir gaylik kriteri mi acaba.

değişük atraksiyonlar var . link

ayin de yapıyolar. link

her yaşa hitap ediyor ,dede li kopuş. link link 2

dildolu kopuş. link

oryantal de var. link link 2

dansçılar koparken millet baston yutmuş gibi. link

ünlü simalar da var. link link 2

gitsek kesin damsız almıyoruz gardaşım olur , ironi mi yaptım kafam allak bullak ?
  • gay club dır, homo clubdır, tra clubdır, lezbiyen club dır bilemem.

bildiğim bir şey varsa underground ın dibidir.

içerisi canlı ve renkli, çalışanlar samimi ve düzgün, gelen kitle ne olursa olsun rahatsız edici ve yavşak değil.

bence class mekan. okan bayülgen kişisi oradaydı mesela cuma akşamı ama kimse aaaa okan gelmiş gidelim selfie çekelim, aaaa bak okan, okan mı lan o gibi muhabbetler yapmadığı gibi içerideki kimse ünlüleri sallamıyor bile mekanda.

sadece gay lere odaklı olmazlarsa son derece class ve eğlenceli bulduğum mekan. çeşitlilik gerek bi kaç hetero insan belki de çift mekanı daha da yukarılara taşıyacaktır. benim gittiğim gün biz dahil toplamda 5-6 straigth çift var idi. çok iyi oldu çok da güzel oldu.

ortaköydeki jinjon 2 klüpte eğlenemediğimiz kadar eğlendik o gece bu mekanda.

(bkz: not) : homofobik bir türk adamı olarak bile beğendiğim ve tekrar gitmeyi düşündüğüm mekan.
    (bkz: not) : kaslı dansçıları bana hareket çekmedikçe sevdiğim mekan.
  • ibnelerin toplaştığı bir kulüpmüş.
    (bkz: totoş kulübü)
    (bkz: hürriyetin yalancısıyım)
  • aynı işletmecinin yakınına açtığı bir diğer straight mekan için (bkz: chanta vip)
hesabın var mı? giriş yap