şükela:  tümü | bugün
  • naylon ambalajı lahmacuna daha çok benziyor. ben sadece bu kadar söyleyeyim.
  • lahmacun ile uzaktan yakından alakası olmayan 1 tanesini yedikten sonraki pişmanlığımı anlatmak için kelimelerin kifayetsiz kalacağı garabet halkaları. siz siz olun, uzak durun.
  • eğer bu lahmacunsa ben de profiterollü pastayım.

daha da yemem.
  • hayatımda yediğim en kötü yiyecekler listesinde ilk 5'te yer alan şey. şey diyorum çünkü kesinlikle lahmacun değil.
  • tam bir facia olan yiyecek, hayatımda öyle kötü bir koku görmedim ben arkadaş. sertliği de cabası.
  • bunun yerine kebapcidan lahmacun almak daha ekonomik, pratik ve lezzetlidir.
    edit: cumle bi tuhaf olmustu, ancak bu kadar duzeldi.
  • kıymadan daha çok ağır sarımsak tadı olan bir epic fail. niye hala piyasadan çekmemişler anlamıyorum. bir de 4 tanesi 10 tl mi ne. ulan git sokakta ilk gördüğün yerden ye hem daha lezzetli, hem daha ucuz.
  • ekşi sözlük hiçbir boku beğenmeme ekibi yine iş başında. önce biraz anlatayım. sonra yine beğenmeyin yemeyin.

dün markette öyle gelişine dolanırken dondurulmuş gıda rafında bunu gördüm. paketinde 4 adet var 450 gr falan. belki biraz az biraz fazla neyse ne işte ve 9,99 lira ve bir alana bir bedava. hemen bir hesap yaptım tanesi 1,25 liraya gelir. 2 paket aldım evin yolunu tuttum. bildiğiniz teflon tavaya koyup 3-4 dk yüksek ateşte pişiriyorsunuz. ayrıca bir pişirme taktiği de vereyim, 30 saniye kadar ön yüzünü de pişirin. 26 santimetre tefal teflona tam oturuyor. 1 taneyi pişirip domates, soğan eşliğinde yedim. güzel mi? değil ama beklenti ne? 1,25 liraya lahmacun alıyorsun. dahası bu dondurulmuş gıda yani ne bekliyorsun?

tanesi 1,25 lira olan bu lahmacun ortalamanın altındadır, ancak fiyat performans kıyaslaması yapıldığında daha ne bekliyorsunuz anlamış değilim. tabi tanesine 2,5 lira verdiyseniz bir şey diyemem o zaman bunu neden alırsınız onu da anlamam gidin 3 liraya 4 liraya düzgün bir yerden sipariş verip 2 tane ile doyun.

ayrıca tekrar hatırlatayım. dondurulmuş gıda ve dondurulmuş gıdalarda hiçbir zaman orijinal lezzet yakalanmaz. köşkeroğlu, namlı, hamdi gibi lahmacunları sükse yapan yerler dondurup satsınlar bakalım birde o zaman kıyaslayalım.
  • tutmayınca bir alana bir bedava şeklinde satılması bazı arkadaşlarda heyecan yaratmış.

evet amına koyim, ilk çıktığında 4ü 10 tl'ydi. buradaki yorumlar da o zamanda girilmiş. bu meretin tanesinin 1 tl'ye gelmesi tadını güzelleştirir mi? hayır. tadı kötü olan bir ürüne 1 tl verir miyim? hayır.

veren versin, karışmıyoruz.
  • geçenlerde süpermarkette alışveriş yaparken ikram ettiklerinde yediğim ve tadını kıymalı sabuna benzettiğim üründür. o denli yapay bir tadı vardı kısacası. ayrıca bir lahmacunu tanesi 2,5 liradan neden hazır gıda olarak almak isteyeyim onu da anlamıyorum. her türlü pidecide zaten 2,5-3 lira, en kral avm'lerdeki lahmacuncularda bile tanesi 3-4 liraya geliyor zaten, üstelik fırında taze pişip sıcak sıcak gelmiş halde. ağalar tamam yatırım yapın tabi de, azcık da araştırın millet ilgi gösterir mi, göstermez mi buna diye.