şükela:  tümü | bugün
  • torino $ehrinin yakinlarinda bir tepe. torino takiminin ucagi 1949'da buraya cakilmi$, ustuste dorduncu kere serie a $ampiyonu olacakken cokmu$tur. juventus taraftarinin fanatik kismi bu olaya dair "gracia* superga" der cogu kere.
  • keten spor ayakkabi markasi. konversin daha bi ciddisi.
  • şahane ayakkabılar üreten bir italyan firması. inanılmaz şık ve kaliteli ayakkabıları var. çok da pahalı değil. yakında bir trend oluşturur diye tahmin ediyorum.
  • hakkında bu kadar az entry girilmesine şaşırdığım ayakkabı markası. türkiye'de satılanların (hani şu converse gibi olanlar) dışında da çok şık modelleri var. ama nedendir bilmiyorum yerli sitelerde hep aynı tip ayakkabılar var. nasıl olduysa geçtiğimiz hafta kendilerinin orjinal sitelerinde görüp de beğendiğim bir modelini internette görüp sipariş ettim. şu kadarını söyleyeyim, bilindik markaların büyük bir kısmını kullandım ama bu kadar ayağa cuk diye oturan başka bir ayakkabı giymedim hayatımda. karşınıza çıkarsa en azından bir deneyin derim.
  • turkiye'de gorduğum kadarıyla genellikle kappa mağazalarında satılıyor. rahat bi markaya benzese de türkiyede herhangi bir pazarlama veya reklam çalışması yapmadıkları için trend olması pek mümkün görünmüyor.
  • yakında converse'in yerini dolduracak ayakkabı markası. doldurunca adres veririm, alnımdan öpmeye gelirsiniz.
  • ayak kokutan bir numaralı ayakkabı markasıdır.
  • keds , converse tarzı bir rahatlık, ketenlik, düzlük, sporluk arayanlar için birebir ayakkabı. şuradan uygun fiyata temin edilebilir:

http://www.supergagiyiyoruz.com/
  • 33 dolara* havaalanından temin ettiğim guzel ayakkabım.beyaz olanı çok güzeldir.
  • torino'da üzerinde bulunduğu tepenin ismini alan bir bazilika. özellikle havayoluyla torino 'ya geliyorsanız, haşmetli görüntüsüyle kendisine hayran bıraktıran bir yapıdır.