şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
3845 entry daha
  • son iki bölümü hikayeden tırışka olan canım dizim. sondan bir önceki sezonda böyle zorlama gitmeleri üzüyor izlerken. çünkü hakikatten zorlama. hele 14x18 iddia ediyorum, en kötü supernatural bölümü olabilir. * 14 sezon içinde diyorum! o dereceydi

--- 14x19 spoiler ---

jack kadar zorlama villain hiç görmedim. çünkü ne, evet bildiniz, jack zaten kötü karakter değil. hiç olmadı. bunu da başından beridir dediler zaten ve öyle de gösterdiler, onların yalancısıyız. hatta tüm supernatural yaratıklar içinde, en güçlü gibi gösterilmesine rağmen, en safı olan bile olabilirdi o doğuştan misha collins'i andıran sevimli çocuk*

castiel'i bile boşluktan geri getirebilen bir canlı olan jack'in her ne hikmetse büyüyle ve kendi devasa gücüyle bile mary'i geri getirememesi ve jensen ackles'in bile rol yapmaya kasmadığı 14x18'i bir çırpıda geçmek istiyorum, zaten mary'nin gitmesi şarttı o başka bir mevzu da...****
    ne dean'den ne de sam'den jack'e karşı bu tepkiyi vermelerini beklemezdim bir kere onlara ters. evet, anneleri onlar için aşırı önemliydi tabii ki önemli olur. ama jack bunu bile isteye yapmadı. kendileri jack'i ölümden döndürüyor üstelik ruhunun bir kısmını yakacaklarını bildikleri bir büyü ile. yok o bizim oğluşumuz, yok ailemizin bir parçası, yok o bir winchester...

eee ? noldu? dean, sam, cass kaç defa dünyayı yok olmanın eşiğine getirdiler. bir değil kaç kişinin ölümüne sebep oldular verdikleri onca kararla. kim bilir o kişiler kimlerin anne-baba-kardeşi-sevdiği idi? her defasında birbirlerini affetmediler mi? birbirlerine kucak açmadılar mı? jack mi istedi ruhsuz olmayı o seçmemişti üstelik. ay çok sinir bozucu ya asdfghjkl böyle kötü karakter yaratımı olur mu zaten mark pellegrino'dan bir türlü kurtulamayışımız ayrı bir mevzu. bu mark değildi bizim istediğimiz, mark sheppard idi ama onun da geleceği yok anladığım kadarıyla. hayır jack'i o kadar kötülüyorlar hele o tabuta koyamaya çalıştıkları kısımda beni benden aldılar yani tümüyle ruhsuz biri neden her şeyi eski haline getirmek için oraya girmeye gönüllü olsun ve bunu düşünemeyecek bir dean ve herkese sevgi böcüğü- adeta bir guru edasıyla yaklaşan sam neden aynı anda yazılır üstelik daha bir önceki bölümde o bizim sorumluluğumuzdu diyen bir sam varken?!

diziyi çok seviyorum ama yanlışa yanlış diyecen. hele ki bu sondan bir önceki sezon ise. leviathan'ların olduğu sezon bile daha mantıklıydı.*

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

14x19'da tanrı iyice dillendirilmeye başladı. ya sezon finalinde ya da gelecek sezon kendisini tekrar görebileceğiz galiba. iki çift lafım da jack'e olacak. senin bu diziye girdiğin güne lanet olsun. başından beri gıcık oluyorum. bu kadar güçlenip her boku yapabilmesi de iyice sinirlerimi bozmaya başladı.
    --- spoiler ---

çok sevdiğim canım dizim iyice boka sarmaya başladı. seneye güzel bir veda ile uğurlarız seni umarım.