• biri internet ile 6 yıl önce adsl hizmeti almaya başladığım firma 2 kez el değiştirdi ve en son vodafone supernet olarak karşıma çıktı. bunca süre içerisinden en ufak sıkıntı yaşamama rağmen 03 şubat 2015 de kaşıntı sonucu limitsiz yalın adsl geçmek istediğimi belirttim. sözleşme gönderdiler imzaladım, talimatları gereği annemin üzerine ait olan telefon hattını kapattım. 15 şubat itibarıyla sayelerinde ne internetim, ne de telefon hattım var. defalarca görüşmeler yapıldı ve sonuç alınamadı. son çare bir mail attım 1-2 gün içerisinde cevap verecekleri umudu ile bekliyorum. telekomünikasyon sektöründe 1 tane adam gibi çalışan firma kalmadığının tescilidir. diğerlerini siz biliyorsunuz zaten.

edit: sonunda kapattırıp kurtuldum. ancak 3-4 ay dayandıktan sonra geçen annemin adı ile başvurdum. 2 gün içerisinde kullanıma açıp , gayet hızlı bir bağlantıya ulaşmamı sağladılar.
  • türk telekom'un yani ttnet'in altyapısını kullanan sikimsonik bir başka oluşum. şuan kullandığım yalın internette ping problemi yaşıyorsam, sen de aynı kabloyu kullanıp beni aynı santrale bağlıyorsan beni ne esprin var? ttnet ile olan taatühümü neden bozayım ki? sadece ismin değişiyor. ister hipernet ol ister kürtnet ol ister süpernet ol ister übernet ol... böyle rakip olamazsın.
  • vodafone'un evlere internet veren yeni hizmeti. avrupada da aynı hizmet mevcut, harika bir şekilde işlemekte.

not: türkiye'de akn denen icadı, dahil etmişler.

detaylar; http://www.vodafone.com.tr/…onsuzadsl.php?&icmp=net
  • modem çatıda sabit değil evin içinde olduğuna göre sanırım bildiğimiz wdsl teknolojisi değil. burda sorulması gereken (sitelerinde cevabı olmayan) 2 soru var:
    1- akn dolunca hız ne kadara düşüyor?
    2- modemi kucaklayıp yazlığa götürdüğümüzde internet olacak mı?
  • aynı altyapıyı kullandığı halde ttnet'ten bariz ucuz olan internet hizmeti. tecrübe edenler keşke bir yeşillendirse de sonradan pişman olmasak.
  • müşteri hizmetlerinde çalışan kişilerin ilk defa bilgisayar kullandığını düşündüğüm iss. kullanmaya başlayalı bir ay oldu ama sadece 5 gün düzgün hizmet alabildim. beş gün hiç internet alamadım. şimdi de 10 yıl öncesinin hızıyla servis verip sorunun bizde olduğunu söylüyorlar. sorun yaşamamak için dua edin. ya da en iyisi hiç bağlatmayın.
  • musteri hizmetleri rezalet sirket. eve supernet baglatmak icin 5 gundur arayip kendilerini ikna etmeye calisiyorum o derece. 25 kisiyle konusursun, hicbirisi yetkin degildir. papagan gibi ayni seyleri tekrarlar dururlar. daha abone olmadan bu kadar rezillik cikiyorsa abonelikte ne olur acaba diyip ttnet'e basvurdum artik dusunun durumun vahametini
  • hiç bunlarla uğraşıp da başınızı ağrıtmayın. 12 ay oldu ama internet bağlantısı kopmadan bir gün bile geçiremedim.
hesabın var mı? giriş yap