şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
2403 entry daha
  • rezil bir internet saglayicisi. bundan sonra kimseye tavsiye edecegimi sanmiyorum. gecen sene annemi arayip tablet hediyeli bir kampanyamiz var, internet bant genisligini de yukseliyoruz demisler. annem de tablete ihtiyacim yok falan demis ama cok benzer fiyata tablet hediyeli de bir kampanya yaptiklari icin ve ustune bant genisligi de artacagi icin kabul ederek gecti. hatta almazsam nolur diye sorunca "almazsaniz kalir, isterseniz birisine verin" gibi cevap vermisler.

bu yil internet paketlerine bakarken yine cok benzer fiyata inanilmaz fark olan bir bant genisligi paketi gorup anneme bak ayni fiyata bu varmis diye gecmesini soyledim. cunku internetten arada sikayet falan ediyordu ve cozum olur diye dusundum. superonline'i aradigi zamansa tabletli kampanyada oldugu icin o paketlerden yararlanamaycagi ve ancak 700 liraya yakin bir iptal bedeli odeyerek yeni kampanyadan yararlanabilecegi soyleniyor. telefonda ihtiyacim yok denen tablete zaten hediye diyerek paket kakalamaya calisan saticilara sahip bir firma yani. ustune gidince bile durumu duzeltmek icin caba sarfetmeyen bir firma. bu kadar ahlaksiz is yapimi cidden az bulunur.