şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • son dönemde büyük bir rezalete imza atmış olan firma. uzun süredir evde kullanmakta olduğum internet hizmetinin hızının artık yetersiz kalmasından sebeple tarife değişikliğine gitme düşünceleri kafamda dönüp dolaşırken tam da bunun üzerine kendileri beni aramış ve bu konu üzerinde bir görüşme sağlamıştık. bulunduğumuz mahalde fiber altyapısı bulunmadığı için bana 35mbps vdsl hakkında bir teklif sunmuşlardı, hızı ve ücretlendirmeyi uygun bularak bu tarifeyi kabul ettim. lakin akabinde modemle başlayan tarife değişimi sonrası internette sürekli kopma ve stabil hız alamama gibi sorunlar yaşasam da bunu yeni geçiş sürecine bağlamıştım. bugün itibariyle kendileri beni tekrar arayıp bölgedeki vdsl altyapısını türk telekom'un sağladığını, bu altyapının arızalı olduğunu ve bölgedeki herkesin şikayet ve arıza kaydı oluşturduğunu bundan sebeple 5 ay sürecek bir altyapı çalışmasına gideceklerini belirttiler. akabinde iste bu kopmaları yaşamak istemiyorsam kendilerinin 150 gb kotalı superbox hizmetine geçmemi tavsiye ettiler aksi takdirde internetle alakalı sorunları daima yaşayacağımı belirttiler. 150 gb kota ve 160 lira ücret, lokasyon türkiye ve şaka gibi bir teklif. kendilerine neden sorunlu bir bölgeye sorunlu bir tarife atadıklarını sorduğumda ise arızanın henüz yeni meydana geldiğini söylediler, yersen.
  • 100 mbps fiber internetleri ile ofisimizde çok memnun olduğumuz iss.
  • su an youtube yonune dogru sıcmıs olan provider.
  • internet sağlayıcısı bi firma. antalya'da olup da superonline vdsl internet hizmetini devretmek isteyen var mıdır? 1 senelik taahhüte girmek istemiyorum.
  • 100 mbit fiber bağlattım.
    ilginç bir sorun yaşıyorum.
    kablosuz bağlantıda 5-10 dakika güzel güzel kullanıyoruz. bir süre sonra hiç bir siteye girmiyor. 3 - 5 dakika sonra geliyor. bu döngü böyle devam ediyor.
    modemin değişmesini istedim. değiştirdiler olmadı. sistem üzerinden güncelleme yapıyorlar, olmuyor.
    bilgisayarı kablolu bağladım artık. kablolu bağlantıda sorun yok. ama telefonlarla internete giremiyoruz.
    neredeyse tüm operatörlerle deneyimim oldu. hayatımda böyle bir sorunla karşılamadım.

memnun kalmadığımız için cayma bedeli yansımadan çıkabilir miyiz merak ediyorum.
  • rezil bir internet saglayicisi. bundan sonra kimseye tavsiye edecegimi sanmiyorum. gecen sene annemi arayip tablet hediyeli bir kampanyamiz var, internet bant genisligini de yukseliyoruz demisler. annem de tablete ihtiyacim yok falan demis ama cok benzer fiyata tablet hediyeli de bir kampanya yaptiklari icin ve ustune bant genisligi de artacagi icin kabul ederek gecti. hatta almazsam nolur diye sorunca "almazsaniz kalir, isterseniz birisine verin" gibi cevap vermisler.

bu yil internet paketlerine bakarken yine cok benzer fiyata inanilmaz fark olan bir bant genisligi paketi gorup anneme bak ayni fiyata bu varmis diye gecmesini soyledim. cunku internetten arada sikayet falan ediyordu ve cozum olur diye dusundum. superonline'i aradigi zamansa tabletli kampanyada oldugu icin o paketlerden yararlanamaycagi ve ancak 700 liraya yakin bir iptal bedeli odeyerek yeni kampanyadan yararlanabilecegi soyleniyor. telefonda ihtiyacim yok denen tablete zaten hediye diyerek paket kakalamaya calisan saticilara sahip bir firma yani. ustune gidince bile durumu duzeltmek icin caba sarfetmeyen bir firma. bu kadar ahlaksiz is yapimi cidden az bulunur.
  • yaktım çıranızı superonline.

edit: 8 senelik abonesini hiçe saydığı için az önce ayrıldım. oh be!
  • (bkz: #118622831)
  • internetin can suyu gibi bir şeydir. 2011den bu yana asla yarı yolda bırakmadı. müşteri hizmetleri çok cana yakın ve ilgili. sorun her ne olursa olsun anında ilgileniyorlar. onca sorun yaşayan insan varmış nasıl bana denk gelmedi şaşırdım. iyi ki varsın superonline.
  • evimde superonline fiber var, tv plus var, ama eve gelince hala türk telekom mobil'i kullanmak zorunda kalıyorum.şimdi ben evimde var olan fiber'i kullanmak yerine telefon'un mobil interneti daha iyi olduğu için onu kullanıyorsam ne boka her ay buna 100 tl ödüyorum ki diye soruyorum kendime. evet bu sorunun cevabını bulucam.söz veriyorum bu ızdıraba son vericem.bak söz.o taahhüt'ün bitmesine yakın arayacaksınız beni.işte o gün... haşırttt the blackboard hareketi çekecem size. haşırttt...