şükela:  tümü | bugün
 • okudum, vaktim vardi. benzer seyler basima geldi. allahtan taahhüt yoktu bende. 10 gun adsl'ye geciremedi beni de superonline. sonra ttneti aradim. 6 saat sonra evime internet gelmisti.

  nakil konusunda gordugum en kotu sirket adina yazilmis guncel bir yazi.
 • benzer bir durum yaşadım ama ucuz yırtmışım anlaşılan.

  fiber abonesiyken, altyapılarının olmadığı başka bir yere taşınmak zorunda kaldım ve belki 10 kere arayıp, adsl'ye geçmemi teklif ettiler. ama inadım inat, ttnet'e geri dönmeye, onun hiper dediği, adsl-fiber karışımı olan ve 24 mbit'e kadar hız vaadeden ürününe geçmeye kararlıydım.

  kararlıydım çünkü superonline maksimum 8bit vaadediyor ve yıllardır müşterisi olmama rağmen, en ufak bir kolaylık sağlamıyordu. evet, kampanya önerdiler, indirim önerdiler ama yine de karşılaştırdığımda fiber'e ödediğimden daha fazla parayı 8mbit'lik bir adsl'ye talep ettiklerini görmem çok da zor olmadı.

  neyse, kısacası ttnet'in tüm saçmalıklarına ve yıllardır, quiknet günlerinden beri superonline fiber kullanıyor olmama rağmen (dolayısıyla taahhüdüm falan yoktu ne mutlu ki), ttnet'e geri döndüm ve yazılanlardan anlıyorum ki, şanslıymışım...

  tabii burası türkiye, 24 aylık taahhütü verdik bir kere ttnet'e. bakalım süre dolana kadar başımıza neler gelecek.
 • internet sağlayıcılarına hiçbir koşulda taahhüt vermeme ilkemi destekleyen ibretlik olaylar bütünü.

  bana 2 yıl boyunca 100 lira yerine 50 lira vereceksin, en iyisinden modem ve tablet hediye edicez, üstüne de her ay 2 tane rus göndercez deseler yine taahhüt vermem bu şirketlere. çünkü türkiye'de bu adamların yaptıkları işler akla mantığa dayanmıyor. yarım dakika mesafedeki arkadaşım benle aynı tarifede 8mbit alırken ben yıllardır 4 mbit alabiliyorum ve bir süredir bunu 2 mbite düşürmüş durumdalar (ttnet kullanıyorum). çünkü santrale uzakmışım. ben yüksek hızlı internete alışık olmadığım için fazla koymuyor ama tutup 20mbitteyken böyle bir şey yapsalar anında şirket değiştirirdim.

  yani diyeceğim odur ki asla taahhüt vermeyin. üç kuruş fazla ödeyin.
 • zorla insanı nefret ettiği ttnet'in kucağına atan paragöz bir şirketin saçmalıklar silsilesi. son 1 sene içerisinde başına benzer olaylar gelmiş biri olarak defalarca kavga ettim, şikayet oluşturdum, müşteri hizmetlerinde çalışanları ezberledim ama çırpındıkça daha da gecirdiler. her arayisimda taahhut kilitleyecekler diye çekindiğim bile oldu.
  ya bunlara yazilirken tasinmayacaksiniz ; ya da bunlara bulasmayacaksiniz.
 • sonuna kadar okudum.

  şu sonuca vardım: superonline ile hiçbir ilişkim olmamalı.

  bu konuyla ilgili yasal süreci başlatmasını da öneriyorum.
 • durumu olmayanlar için özet: asla ve asla abonelik taahhüdüne girmeyin. hiç bir firmayla

  bunun taahhut verildikten 1 hafta sonra %50 hız düşmesi, baglantı kopması gibi versiyonları da vardır.
 • okuyanı siksinler