şükela:  tümü | bugün soru sor
 • an itibariyle gerçekleşmiştir. kota istemiyorsanız her ay 30-40 lira daha fazla verip kotasız tarifeyi almak zorundaymışız.

  http://www.superonline.net/…nternet-vdsl-kampanyasi

  2017 yılında 50 gb kota nedir lan ? birde adil kullanım koşulu diye yeni bir terim icat etmişler. ama kısaltmasını tepki çekmesin diye akk olarak yazmışlar.
 • fibere de bulaşmıştır. akk isterseniz en çok 24mbps (25mbps vermiyor çakallar). hızlı isterseniz kotalı.

  https://www.superonline.net/…er-internet-kampanyasi

  boy boy superonline açıkladı, kota gelmiyor diyen basın/medya utansın.
 • nabzın düşmesini bekleyip kotalı tarifeleri fahiş fiyatta piyasaya sürmüşler. (bkz: rezalet)

  taahhüt olmasa bir dakika bile durmam şu kazıkçı firmada. hemen türknet'e geçerim. (bkz: çare türknet)

  (bkz: paracell)
 • limitsiz tarifeyede akk* adil kullanım koşulu kotası koyarak, baya beyin yakmıştır.

  limitsiz tariflere de kota koyan inanılmaz zeki firma süperonline, bu bir hata ise çok komik, değil ise siktir git.!
 • böyle yapınca çok şey değiştiren güncellemelerdir. sevgili ısp ben zaten osurarak bile 50gb data çekebilirim. sen neyin kotasından adil kullanımından bahsediyorsun. hadi eskiden 12-6 idi, şimdi bir de 2-8 arası yapmışsın işi gücü olan adam hayatta faydalanamasın diye. çalışan bir adam 60 liraya boş vaktinde oynamak için bir aaa oyun alsa, ayın geri kalanı 8mbps devam. romanya gibi sikko bir ülke kadar olamıyoruz.

  edit: biraz daha yazasım geldi. 3 kişilik çekirdek bir aile olsa, küçük şımarıklıklar için böyle internetten film falan izlemek istese(parasıyla legit tabi) ve bunu şöyle 1080pdir, bluraydir kalitesinde yapsa gitti yine bağlantı, ayın geri kalan 29 günü kavga ederler interneti kim sömürüyor diye. adil rekabet, tüketici kazıklanmasın vs diye yapılan düzenlemenin sonuna bak ya, durup durup sövesim geliyor.
 • superonline'ın resmi olarak yavaş yavaş uygulamaya başladığı durum. çok ses getirmemek adına kademe kademe kotayı uyguluyorlar, yakında akk'li paket yok kotalı paket var diyerek tamamen bu sisteme geçirebilirler. bunun için sesimizi olabildiğince yüksek çıkarmalı ve bunun önüne geçmeliyiz.
 • isp'lerin internet kullanıcılarını soya soya bitirememesi durumudur. en son canımızı alın biz de kurtulalım siz de. dünya ülkeleri marsa koloni kurmak üzerine çalışıyorken türkiye'de hala akn, kota , hız düşümü gibi konularla boğuşuyoruz. bir de gençlerden yerli ve milli ürün bekliyorlar. 1mbps upload ile daha projeyi github'a yükleyemiyoruz ne yerlisi ne millisi? anca papaz eriğini imam eriğine çeviririz işte.
 • her reklamında milleti salya sümük ağlatıp, bayramı seyranı vıcık vıcık dramatize eden, "kalbe dokunmayı" seven çok hassas turkcell'in; nedense konu paraya gelince fırsat kaçırmayıp müşterilerini düdükleme çabası.
 • yıl oldu 2017 o kadar rezalete rağmen aranızda halen ısrarla turkcell kullananlar var.. ben size daha bir şey demiyorum.
 • şaşırtmayandır. bu ülkede bütün kurumlar her zaman her koşulda vatandaşı sömürmeye programlanmıştır.

  şimdilik ttnet kota falan getirmedi, umarım da getirmezler ama realist düşünmek gerekirse onlar da getirir yakında, ancak verilecek bir sert tepki geri adım attırtabilir