• biraz önce denk geldiğim ve resim dersi vermek için profil oluşturduğum, işe yarayıp yaramadığını merakla beklediğim oluşum.

edit: ölü girişim
  • hocalarla 'sadece' iletisime gecmeniz icin 49 tl talep eden, dolandırıcı site. güvenmeyiniz arkadaşlar.
  • kart bilgilerinizi verirseniz düzenli olarak hiçbir hizmet almasanız da para çekiyorlar.
  • buradan 2-3 kez öğretmen buldum ama artık aylık üyelik 50 tl istiyor. üç kağıtçı olduklarını düşünmüyorum ama öğretmen dersi kabul etmeden sadece mesajlaşmak için bu ücreti almaları saçma geldi bana.
  • süper öğretmen unvanıyla ispanyolca ders verdiğim yer.

güncelleme: artık lider öğretmenim!
  • kartından hoca ders verene kadar para çekmeyiz diyorlar ama anında para çekiyorlar. üstelik siz hoca ile konuşmadan. kart bilgilerinizi girer girmez. kesinlikle dikkat edin kart bilgisi girmeyin.
  • öğretmen profilim var kaç ay oldu bir tane talep yok. insanlar buradan nasıl öğrenci bulup para kazanıyor bilenler yeşillendirebilir mi?
  • keriz silkeleme platformu, evet beni de silkelediler. hoca ile iletişime geçerken koca koca hocayla anlaştığınızda para çekilecek hesabınızdan diyor ancak 49 tl abonelik ücreti geçiriyorlar iletişime geçmek için. sanırım kartınızı da kapatmazsanız siz ona değil o size abone oluyor her ay 49 lira çekiyor sizden. mail attım ancak dönüş yok. bankadan dolandırıcılık işlemi olduğunu belirterek iptalini istedim, bakalım kurtarabilecek miyiz 49 liramızı

edit: geç de olsa maillerime karşılık verdiler, kredi kartından ücretin düşürüleceğini belirttiler, bekliyoruz. en azından karşıda muhatap bulabilmek güzel.
  • fransa kokenli yapıdır. 2013 yilinda kurulmus. ülkemize yeni gelmis. ders almak isteyenleri ve vermek isteyenleri bulusturuyorlar. sadece okul dersleri degil. müzik, sanat, spor, hobi, yabanci dil gibi bir cok alan var. yetenegini sun, para kazan.
  • az önce ders vermek için üye olacaktım burayı görünce durdum, kullanan varsa beni aydınlatabilir mi acaba.
hesabın var mı? giriş yap