• özgecan aslan isimli üniversite öğrencisinin katillerinden bir diğeri,insanlıktan nasibini değil yanından geçememiş olan bu yaratık önce tecavüz sonrasında da yakarak kızın hayatına son vermiş ve henüz yakalanamamış.allah belanızı versin.
    haber linki
  • sadece giysilerinden tanınabilecek bir hale getirilerek öldürülmesini istediğim canlı et parçası.
  • bu pezevenktir

edt: sayfa kapanmış
  • bu şerefsiz caninin suç ortağı (bkz: fatih gökçe)
  • bu şerefsizlerin ismini herkes bilmeli. suratını da ezberlemeli ki kim ilk görürse teker teker dişleri sökülerek öldürülmesin, öldürülmekten beter edilsin. öbür dünyaya havale edecek kadar ermiş biri değilim, bu dünyada yaptığının bin beterinin başına gelmesini istiyorum.

tanım: şerefsiz, haysiyet yoksunu pislik herif. yakında ağlayarak ölecek. umarım.
  • senin o silahla hava attığını sanan ellerin kırılsın. kurt işareti yapmayı marifet bilen parmakların kopsun. yeryüzündeki en önemli şey sandığın çükün düşsün. bir insana tecavüz etmeyi, bıçaklamayı, yakmayı, ölüsünü ormana atmayı düşünebilen beynin vicdan azabından patlasın da aksın kulaklarından. sana yardım eden şerefsiz baban ve eğer seni "paşa oğlum" diye yetiştirdiyse anan da tüm bunların bin beterini yaşasınlar. kabussuz bir damlacık uykun olmasın. o kızcağızın anasının babasının nefesini ensende hisset. facebook profilinde seninle fotoğrafları olan çocukların anası babası senin yüzüne tükürsünler. kimsenin yüzüne bakama. senin gibi kim varsa, tüm bu ilenmelerden nasibini alsın. ister karma olsun adı, ister kader, ister bilmemne...

ekleme: şuraya "kürttür" yazıp sonra silmek zorunda kalan puşta da yarım porsiyon! sanki dünyada masum bir millet varmış gibi!
  • özgecan aslan'ın katil zanlısı, birkaç saat önce yakalanmış. ilk ifadesinde özgecan'a tecavüz etmek istediğini, direnmesi üzerine boğazını keserek öldürdüğünü ve cesedi ortadan kaldırmak için babası necmettin altındöken'i ve arkadaşı fatih gökçe'yi çağırdığını, daha sonra özgecan'ın cesedini önce yakmaya çalıştıklarını, sonra da cin deresi'ne attıklarını itiraf etmiş.

umarım iki ayağının üzerinde son duruşu bu olur

şimdi ben özgecan'ın başına gelenleri neden tekrar yazdım? herkesin aklına iyice kazınsın diye, olur da bir gün bunların ailelerinden birine denk gelirseniz bilin diye.

itirafını okuduktan sonra kendimi "umarım tecavüz edememiştir, sadece öldürmüştür, özgecan çok acı çekmemiştir" diye bozuk plak gibi sayıklarken buldum lakin o işin o kadar basit olduğuna asla inanmıyorum.

kendisinin ve suç ortaklarının (eğer bu hilkat garibesinin ifadesi doğruysa bile, tecavüz girişimi ve cinayete karışmadılarsa bile) şurada bahsi geçen her şeyi misli misli yaşamasını diliyorum: (bkz: #49152717)

edit: ben intikama çok inanan biriyim, öyle ki bazen şu pasajı okurum sakinleşmek için (bkz: #643234). ama bu kez özgecan'ın ailesini düşünüyorum ve diyorum ki, intikam kimsenin, tanrının bile değil, sizindir.
  • ölmek için yalvarışlarını duymak istediğim tek canlı.

edit:ayrıca suç ortaklarının da..
    (bkz: fatih gökçe)
    (bkz: necmettin altındöken)
  • dilerim acıdan kıvransın, ölmek için yalvarsın ama can veremesin.
  • nasıl bi vicdan var sende be kardeşim ne biçim insansın hiç mi sevgi almadın ailenden çevrenden
hesabın var mı? giriş yap