• bu olaya "oh olsun, adalet yerini buldu" diyen, adamı aşağılamak için taze gelin diye bakınız veriyor.

boku yemişiz arkadaşlar. bence ülkeyi kapatıp gidelim artık.

içerde "orospu çocuğu"nun "ebe"sini "sik"mişler, he mi ?

"karı gibi" etek giydirip, "dansöz gibi" oynatmışlar mı?

nolur bize iyilik yapmayın. allah rızası için...
  • bu daha başlangıc mücadeleye devam diyesim geldi.

bu ülkede adalet olmadığı için adalet bu yollarla veriliyor zaten. kaç kişinin katili, tacizcisi dışarda dolaşıyor.. gram içim acımadı.

göte giren şişenin kırılması sonucu gerçekleşen olay.
  • herif iğrençliğini itiraf etti, zanlı ne lan?
  • adaleti mahkumlardan bekleyen bir ülke durumuna geldiğimizi gösteren olaydır.

ayrıca sevindiğim olaydır. keşke hastanelik olmakla kalmasaydı.
  • sevgi kelebeklerini çoook üzmüştüüüür. böyle insanlık mı oluuuuuur?? sonuçta insan hakkııııı...

sen özgecan a yaşama hakkını geri ver, ben de bu pezevenge götünü geri vericem söz. neyine merhamet neyine acıma?

sen böyle yapıyorsun ya, diyorsun ya "suçlu da olsa insandır, yapılmamalı". hah, şimdi bu satırları okuyan sapık bir pezevenk içinden diyor ki "lan yarın tuttuğumu sikip geberteyim, beni savunacak tonla mal var, paşa paşa yatar çıkarım". yarın da bulacak bir özgecan, sen de yakana siyah kurdele takıp olayı kınayacaksın.

bu yüzden bu başlığa hümanizm yazacak bütün dallamalara sesleniyorum; özgecan a o geceyi yaşatmayacak bir formülün yoksa, siktir git burdan!!!!
  • sadece kalça kesiğiyle sonlanmayacağını tahmin ettiğim olay. bebeğe tecavüz eden bir sapığın gözünü çay kaşığıyla dışarı çıkarmışlardı, buna ne yaparlar bilmem.
  • bu olay için "içeride yapılan şey işkence suçtur, buna alkış tutanlar da bu işin azmettiricisidir" diyenleri görüyorum.

özgecan cinayetinin de azmettiricisi bu tipler oluyor işte. "yap koçum, içerde bi bok yapamazlar sana, arkanda biz varız" diyorlar hümanistler. onlar için insan hakkı sadece suç işlemişlerle sınırlı çünkü, kafa anca o kadar basıyor.

insan hakları, önce mazlumlar, güçsüzler için vardır. bunu unutma. ve bil ki, bu olaya "oh olsun" diyen kimse, sadist ya da manyak değil, en azından genç bir kızın yakılmasını senin gibi zevkle izlemiyor.

kimsenin acı çekmesine de taraf değiliz biz, bu pisliklerin eziyet çekmesi bize bir şey kazandırmayacak. ancak ve ancak, türkiye'de yaşıyoruz, halkımız ibretten anlıyor sadece. bu aşağılıkların bu hali görülecek ki, bir caydırıcılık olacak, yarın nazlıcan kurtulacak, öbür gün ayşecan.

kadınlarımızın rahat gezmesi için gerekliyse bu, evet cinsel aşağılamaya kadar her yöntem uygulanacak. ve gerekli, diğer yöntemler bir halta yaramadı gördük. benim yeğenim, kardeşim sokakta yarın rahat rahat gezebilecekse, bu üç böcek her türlü muameleyi görmeli.
  • (bkz: öyle başa böyle tarak)

bu ülkede adalet kavramının içi boşaltılmaya devam ettikçe, insanların hakka, hukuka olan kuş kadar güvenleri de sarsılmaya devam ettikçe bu böyle devam edecektir. zerre üzülmedim gerçi bende işkenceler çekmesini istiyordum zaten ama artik gerçekten ciddi yaptirimlar uygulamalı böyle suçlulara devlet ki insanlar kendi adaletlerini yaratmaya gerek görmesin.
  • adalet olmayan ülkede suça suçla karşılık vermenin takdir edilmesi..yapanları da övenleri de tebrik ederiz, cilalı taş devrine hoşgeldiniz..
hesabın var mı? giriş yap