• verdiğim siparişi kargo ücreti ödemeden 24 saat içinde bana teslim eden online mağaza. tabii bunda kargo şirketinin de payı var sanırım.

sipariş verirken yazdığım notu dikkate alıp özen göstermelerini ve internet sitelerindeki canlı destek bölümünü takdir ettim doğrusu.

aynı marka gıda takviyesini eczaneden ya da normal bir mağazadan aldığımda hem daha pahalıya geliyor, hem de avantajlı değil; yaşasın online alışveriş.

edit: ücretsiz kargo 70 tl ve üzeri içinmiş.
  • gittigidiyor tarzı sitelere güveniyordum. fakat böyle sadece belli malzemeleri satan mağazalardan pek bir sey almışlığım olmadıgından "acaba" dıyordum. fakat buradan siparişi verdim. iki gün sonra ürün bana ulaştı. gayet olması gerektiği gibi ürün. arkadaslara tavsiye ettigim kitap siteleri gibi oldu bu site de. sporda "nereden alabiliriz" diye soranlara bu adresi veriyorum. tanım girersek; işini, yapması gerektiği gibi yapan site.
  • henüz gnc vasıtasıyla piyasaya düşmemişken hydroxycut ile tanışmama vesilen olan, kurulduğu günden bu yana ürün yelpazesini ciddi anlamda geliştiren, sporcu beslenmesine yönelik ürünler satan bir firma. şahsım adına iki büyük eksisi var. keşke bodybuilding.com gibi dev bir site/firmayla işbirliği yapsa da bizi supplemente boğsa ve pek tabi fiyatları daha hesaplı olsa olsa olsa...
  • çok ilginç, kredi kartıyla ödeme yaparken ufak bir sorun oluştu. 1 dakika sonra firma telefon etti. kesinlikle müşteri ilişkilerine çok fazla önem veriyorlar. kardeşim zaten biz de bunu istiyoruz. firmadan gördüğüm ilgiyi faruktan görsem öperdim veledi (faruk=bakkalımız)

bu arada kilo almak isteyenlere hocamdan tavsiye weider super mega mass 2000

tanım: işlerini biliyor ve iyi yapıyorlar.
  • kendisinden dün verdiğim siparişin istanbul'dan ankara'ya gelmek üzere bugün öğleden sonra elime geçmesini sağlayan güzel site.. ürünlere de güvenebilirsiniz rahatlıkla..
  • bugün işine ne kadar önem verdiğini bana göstermiş olan ticari işletme.

4 gün önce vermiş olduğum ürün siparişi teknik bir aksaklıktan dolayı tarafıma ulaşmadı. bu sabah kendilerini aradım, dedim benim siparişim gelmedi. kendi sistemlerinden baktıklarında, siparişi verdiğim ama binde bir olan bir aksaklıktantan* dolayı siparişin görünmediğini söylediler. az önce15* siparişi kendi şahsi araçları ile getirdiler. sipariş ettiğim ürün yanında bir de protein bar hediye edildi. saygı duydum. işini olması gerektiği gibi yapan bir firma. daha çok kazanmaları dileğiyle.
  • kendilerinden bir adet syntha 6 aldığım firma.

çarşamba günü siparişini verdiğim ürünü perşembe günü ulaştırdılar. kargo şirketi yanlış yönlendirmiş ama sağolsunlar aradığımda yardımcı olup takip numarasını ve kargonun bulunduğu şubenin telefon numarasını verdiler. şube de ertesi sabah teslimatı gerçekleştirdi. ödemelerde havale seçeneğini kullanırsanız belli bir indirim oranı var. müşterinin telefonla ulaşabileceği bir muhatabının olduğunu bilmesi çok güzel. bu hizmetlerini devam ettirmelerini diliyorum.
  • 24 saatten kısa sürede ankara'ya ürünü teslim edebiliyorlar. fiyatları ve ürün yelpazesi de tatmin edici.

bir sürü çakallıklara başvuran sanal marketlerin kol gezdiği bu alemde, işini düzgün yapabilen satıcıların olması güzel.

tebrik ediyorum.