şükela:  tümü | bugün
 • sporcu gıdası ürünleri satan firma. online olarak ya da ataşehir palladium karşısındaki satış ofislerinden alışveriş yapılabilir.

  bol ürün seçeneği bulunuyor ve çalışanları müşterilerine karşı oldukça ilgili.

  http://www.supplementler.com/
 • verdiğim siparişi kargo ücreti ödemeden 24 saat içinde bana teslim eden online mağaza. tabii bunda kargo şirketinin de payı var sanırım.

  sipariş verirken yazdığım notu dikkate alıp özen göstermelerini ve internet sitelerindeki canlı destek bölümünü takdir ettim doğrusu.

  aynı marka gıda takviyesini eczaneden ya da normal bir mağazadan aldığımda hem daha pahalıya geliyor, hem de avantajlı değil; yaşasın online alışveriş.

  edit: ücretsiz kargo 70 tl ve üzeri içinmiş.
 • henüz gnc vasıtasıyla piyasaya düşmemişken hydroxycut ile tanışmama vesilen olan, kurulduğu günden bu yana ürün yelpazesini ciddi anlamda geliştiren, sporcu beslenmesine yönelik ürünler satan bir firma. şahsım adına iki büyük eksisi var. keşke bodybuilding.com gibi dev bir site/firmayla işbirliği yapsa da bizi supplemente boğsa ve pek tabi fiyatları daha hesaplı olsa olsa olsa...
 • çok ilginç, kredi kartıyla ödeme yaparken ufak bir sorun oluştu. 1 dakika sonra firma telefon etti. kesinlikle müşteri ilişkilerine çok fazla önem veriyorlar. kardeşim zaten biz de bunu istiyoruz. firmadan gördüğüm ilgiyi faruktan görsem öperdim veledi (faruk=bakkalımız)

  bu arada kilo almak isteyenlere hocamdan tavsiye weider super mega mass 2000

  tanım: işlerini biliyor ve iyi yapıyorlar.
 • kendisinden dün verdiğim siparişin istanbul'dan ankara'ya gelmek üzere bugün öğleden sonra elime geçmesini sağlayan güzel site.. ürünlere de güvenebilirsiniz rahatlıkla..
 • kendilerinden bir adet syntha 6 aldığım firma.

  çarşamba günü siparişini verdiğim ürünü perşembe günü ulaştırdılar. kargo şirketi yanlış yönlendirmiş ama sağolsunlar aradığımda yardımcı olup takip numarasını ve kargonun bulunduğu şubenin telefon numarasını verdiler. şube de ertesi sabah teslimatı gerçekleştirdi. ödemelerde havale seçeneğini kullanırsanız belli bir indirim oranı var. müşterinin telefonla ulaşabileceği bir muhatabının olduğunu bilmesi çok güzel. bu hizmetlerini devam ettirmelerini diliyorum.
 • 24 saatten kısa sürede ankara'ya ürünü teslim edebiliyorlar. fiyatları ve ürün yelpazesi de tatmin edici.

  bir sürü çakallıklara başvuran sanal marketlerin kol gezdiği bu alemde, işini düzgün yapabilen satıcıların olması güzel.

  tebrik ediyorum.
 • siparişi 18:30'da verip, ürünü aynı gün kargoya vermişlerdir. hız konusunda tebrik edilesi firma.
 • verdiğim siparişi 2 saat içinde kargoya verip siparişin ertesi günü elime ulaşmasını sağlayan süpersonik supplement sitesi. online destek sağlayarak ürün seçerken kafanızda oluşabilen soru işaretlerini gidermeleri de çok şahane.

  kendi aldığım ürün açısından konuşmam gerekirse fiyat olarak da gnc'den yaklaşık 45tl daha ucuz olduğunu söyleyebilirim. gerçekten düzgün çalışan bir işletmeye benziyor, bu şekilde daha da büyümeleri kaçınılmaz. ankara şubesini de bekliyoruz.
 • gece verdiğim siparişi sabah kargoya veren mükemmel firma. yurtiçi kargo ürünü yanlış yere götürmese aynı gün elimde olacaktı. kutunun içine bir adet de protein bar atmışlar çok düşünceliler.