• yaklaşık 27 saattir şimşek çakması, elektrik çarpması gibi bir ağrı saplanıyor başımın sağ arka, üst köşesine. garip bir şekilde dokununca bile sızlıyor.

orda neler oluyorsa! eğer bu ağrı ben uyanıkken başlamış olmasaydı, ben uyuduğumda birinin gelip kafama patlatıp gittiğine inanırdım, net.
    bu neyin kafası?

gerçekten allah'ın sopası yok derler ya, sanki ihtiyacı var gibi... 27 saattir kafadan elektrik alıyorum.

yoksa kısa devre mi yapıyorum neriman?

bir de bu ilacı deneyeceğim. hadi bakalım.

edit: ilaç şu kadarcık bile mi iyi gelmez?!
  • diş ağrısını 2-3 saatliğine geçiren hede. yalnız günde maksimum 3 adet kullanılmalıdır, yoksa kişide havada yürüme hissi yaşatması muhtemeldir.
  • h3n2 gribinin verdiği dayanılmaz ve bitmez baş ağrısını gidermek amacıyla kullandığım, okuma bilmeyen döndü ablamın çok ucuz hem de çok iyi diye önerdiği ilaç. yarım saat önce aldım ve sonuç fena sayılmaz. hergün zomig almaya ne bünye dayanır ne bütçe
  • beher drajesinde 400 mg ibuprofen,tatlandirici olarak seker ve boyar madde olarak pinanstead ihtiva eden hap.. eklem kanamalarinda bire bir..
  • (bkz: supradyn)
  • placebo etkisini arttırmak amacıyla olacak, haplar oldukça büyük ve kırmızıdır. özellikle kemik ağrılarına karşı çok etkilidir.
  • bağımlısı olduğum pembe renkli ağrı kesici. her gün bir tane iyi gelir.
hesabın var mı? giriş yap