şükela:  tümü | bugün
 • müteşekkir olunan firmadır. elektrikli süpürgelerin büyük çoğunluğu bilebildiğim kadarıyla toz torbalı. yaklaşık iki senedir sahibi bulunduğun süpürgenin toz torbasını satın almak için yaşadığım şehirdeki yedek parça dükkanını deyim yerindeyse kabir ziyareti sıklığıyla ziyaret ettim. kah tatil günü, kah taşınma ve benzeri sebeplerle toz torbasına sahip olamadım. son ziyaretimde dükkanın yeni taşındığı adresi camekanda görünce tuttum yeni adresine gittim. yeni camekanda da personelin taşınma amacıyla eski dükkanda olduğunu görünce sigortalar attı. eve dönmemle ampul yandı, olur olmadık her şeyi bulabildiğim internet'e bir kaç çok da özel olmayan sözcüğü yazdım ve karşıma süpürge market çıktı. çok da uzun olmayan uğraş sonunda üye olup iki yılımı alan toz torbası siparişimi yaptım. ertesi gün onay maili ulaştı. gecenin bir vakti benim toz torbaları nerede acep? diye linke tıkladım. o da ne? ekranın üzerinden bir pencere aşağıya süzüldü ve gayet kibar bir biçimde nasıl yardımcı olabilirim? diyen firma yetkilisi ile benim için son derece önemli toz torbalarımla ilgili sohbet ettim. nerede olduklarını, sağlık ve sıhhatlerini öğrendim. özetle bir tesadüfle başlayan arayış eğlenceli ve mutlu bir sonla bitti. şimdi yeni toz torbalarını dolduruyorum, korkmadan en tozlu alanlara sürüyorum toz emen boruyu bir kahraman edasıyla. bu da süpürge marketin adresi not edin bir kenara. http://www.supurgemarket.com/
 • anında her konuda yardım eden, her markanın toz torbasını tedarik edebilen, tozdan kurtarıcı site.
 • kolaylaştırandır. müşteri memnuniyetidir vs vs.
  canına yandığımın bi markasının * genel sağlayıcısı * sitesi virüs dolu olduğu için ve öğlen paydosunda çağrı merkezlerine dönüşümlü eleman alamadıkları için ulaşamadım. sm'i internetten buldum. anında ekranda nasıl yardım edebilirim yazısı ile birlikte online bir görevli çıktı ve yardımcı oldu. aradığımı uygun fiyata buldum.
 • çok ilgililer ve kaliteli bir hizmet veriyorlar. tamamlanmayan bir siparişimle ilgili bile arayıp, siteyle ilgili bir sorun yaşayıp yaşamadığımı veya aklıma takılan bir şey olup olmadığını sordular. ben beğendim valla.

  olum gülmeyin lan, süpürge parçaları çok zor bulunuyor. =(
 • görmeyeli sitesini ve ürün yelpazesini yenilemiş, genişletmiş satıcı. şaşırtıcı derecede ilgililer.
  (bkz: müşteri memnuniyeti)
 • internet satışında müşteri hizmetleri nasıl olmalı ders alınması gereken örnek ve güvenilir şirket.

  iki sipariş vermiştim, ikisi farklı süpürgeye aitmiş. bunu fark edip beni aradılar. siparişimi telefonda çok hızlı şekilde güncellediler. hemen eft çektim. eft ellerine pazartesi ulaşacak olmasına rağmen çok hızlı gönderim yaptılar. pazartesi günü siparişim elimdeydi. ürün kalite-fiyat dengesi olduça iyi. teşekkürler
 • iyi ki vardır, servislerde yedek parça aramaktan kurtarandır. filtreden toz torbasına temizlik bezinden ocak temizleyicisine geniş ürün yelpazesiyle müşteri hzimetleriyle hayatı kolaylaştıran başarılı bir e-ticaret örneğidir.
 • 2 gün önce (bkz: bosch)'tan 58 liraya aldığım süpürge filtresi bunların sitesinde 38 lira! 20 lira kazıklandım.

  bosch müşteri hizmetlerinde bir de öyle bir ikna ediyorlar ki aradığım şey sanırsın bulunmaz hint kumaşı. "x hanım filtrelerimizi sadece bizden sipariş ederek alabilirsiniz, başka yerde bulamazsınız" demiyorlar mı bir de! buyur, varmış işte.
 • dandik süpürgemin başlığını kırdıktan sonra imdadıma yetişen sitedir.

  her türlü elektrik süpürgesi yan parçası mevcut. toz torbasından tutun da ara borulara kadar. siparişimi verdikten 1 gün sonra ürünler elime ulaştı. belli bir tutardan sonra ücretsiz kargo seçeneği de mevcut.
 • hoş firma yan sanayi ürünleri orijinalinden çok daha ucuza alıp kullanabilirsiniz. hızlıdır, işe yarar