şükela:  tümü | bugün soru sor
1073 entry daha
  • #67420694 ve #71058692 nolu entrylerimde yaşadığım sorunu yazmıştım. üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen yine aynı sorunu yaşatmaya devam ediyorlar ne diyeyim.
    bunlara bulaşmamaya yeminli bir insan olarak kendileri gelip bulmayı başarıyorlar. hepsiburada.com ve trendyol'dan alışveriş yaptım. bir ne göreyim ikisi de sürat kargo ile gönderiyorlar. yine gönderici bilgileri yanlış. bu kadar lanet bir firma olamaz, olmamalı. hadi bunlar bu denli becereriksiz, marka değer yüksek firmalar nasıl bunlarla çalışıyorlar ben anlamıyorum. yıldım, artık gerçekten yıldım. her gün bela okuyorum.
  • rakiplerinin haftada 3 gün mobil araç çıkardığı bölgeye haftada 1 gün araç çıkarıp beni dumur eden nakliyat firması. her gönderdiğimiz kargonun varış şubesinden hangi günler araç var tek tek kontrol mü edelim. mümkün olduğu sürece bundan sonra kullanmayacağım.
  • evde olmadığım için beni aradıklarında, evde olmadığımı ve bir sonraki gün şubelerinden alabileceğimi belirttim.

birkaç gün sabah işe yetişmeye çalıştığımdan dolayı alamadığım için, o günler boyunca beni arayan* ve mesaj atıp, kargonuzu aldınız mı diye soran bir kargocuya sahipler.
  • bugüne kadar bütün kargo firmalarından en az 8-9 ürün gelmiştir. bunların hepsinden aşırı memnunum çünkü vaadettikleri zamanda getiriyorlar ve bırakıp kaçma gibi bir durum yok. ancak bu sürat kargo her kargomda sorun çıkarıyor. istisnasız her kargomda. bugün gelecek denilen 3 farklı ürünümün üçü de dağıtıma çıkmamış ve şube telefona bakmıyor. keşke satın aldığım yer bana seçenek sunsa da başka firmayı seçebilsem.
19 entry daha