• türkiye sınırları içerisinde çalışan en leş kargo firmasıdır. adresten kargoyu hiç bir zaman zamanında almazlar. hatta ertesi güne kalır. karşıdan gönderilen 10 kargodan 8'i (abartmıyorum) adreste bulunamadı bahanesiyle şubede sizin tıpış tıpış gidip almanızı bekler. yada siz uyarana kadar isterse 15 gün geçsin bir türlü dağıtıma çıkmaz. bu firmayla çalışan firmalara tavsiyem; işinizin sağlıklı yürümesini ve müşterilerinizin konforunu düşünüyorsanız bu firmanın kapısından dahi geçmeyin. sizin saatler içerisinde kargoya verdiğiniz ürünü 15 günde "teslim etmeyen" bir kargo şirketiyle sırf ucuz diye çalışıyorsanız emin olun müşterinin gözünde sizler de ucuz oluyorsunuz.
  • aman aman sakın çalışmayın bunlarla sakın. içimde fırtınalar estiren öyle cümlelerim var ki bu sürpüntü kargo şirketi için. 7 ekimden beri bereç şubede bulunan kargom, şubeden çıkmadan bugün iade edilmiş. şubeyi kaç kere aradım açmadı. müşteri hizmetlerini dört kez aradım. şikayetiniz alındı, kargonuzu hızlandırıyoruz dedi, o da patates çıktı. işinizi yapmakta yetersiz imkanlara sahipseniz ya da yattığı yerden kargoculuk yapmaya çalışan elemanlarınız varsa bu iş size göre değil sürat kargo.
  • müşteri hizmetlerine ve şubelerine telefonla ulaşması neredeyse imkansız olan şirket.
  • haftada bir gün kargo dağıtımına çıktığını söyleyen şirket. trabzon için söylüyorum, şansınız varsa kargonuzu 1 haftada teslim alırsınız. 13 gündür gelecekler.
  • (bkz: süratsiz kargo)

şubelerine telefonla ulaşmak ölüm. anca twitterda falan bişeyler yazacaksın ki genel müşteri merkezi 1-2 gün sonra seni arayıp çözüm üretmek istesin.

şubelerini komple elden geçirmeleri lazım. işlerini düzgün yapamıyorlar. nette bi sipariş verirken eğer zorunlu olarak bu kargoyla çalışıyorlarsa siparişi iptal ediyorum artık. baydı yani yıl olmuş bilmem kaç hala aynı sorunlar.
  • samandıra aktarmada gönderilecek teslim şubesini çekilişle dartla seçiyorlar herhalde bu kadar hatalı teslim şubesi gönderimin başka açıklaması olamaz.

bazen yedpa şubesine bazen ferhatpaşa şubesine bazen içerenköy şubesine sekip oradan gelmesi gereken asıl şubeye geliyor.

adres okul adresi, ana yol üzeri. kargo trafiği olan bir yer. öyle kuytu bi adres de değil.
  • gerçekten son zamanlarda çok kötü çalışan firma. kargonuz tahmin ettiğiniz gün aralığında gelmiyor ve siz birtakım sebeplerle ilerleyen günlerde evde olamayacağınızı söylemek için arıyorsunuz ancak kimse telefona cevap vermiyor. kargonuzu almaya şubeye gittiğinizde kargonuz dağıtımda oluyor bu arada gözünüzün önünde telefon çalıyor ama açmıyorlar ve kargonuzla asla buluşamıyorsunuz.
  • bu kadar sikindirik bir firma olamaz. trendyol alışverişimi maalesef bu kargoyla göndermişler. kaç gündür iade için gelip adresten alsınlar diye yırtınıyorum. öncelikle ankara/emek şubesi telefonları hiçbir şekilde açmıyor. açsalar diyeceğim ki, zaten başkasının kargosu için geliyorsunuzdur, burası büyük bir işyeri, gelmişken alın. ama ne mümkün! sadece çağrı merkezine ulaşabiliyorum. onlar da tutturmuşlar akşam 6'ya kadar alıyoruz. iyi de kardeşim işyeri 5'te kapanıyor. güüvenliğe bıraksam alır mısınız diyeceğim yine telefonla ulaşmak mümkün değil elbette. çağrı merkezindeki yarım akıllı da bana akıl veriyor şubeye bırakabilirsiniz diye. hadi ya ne kadar zekisin ben bunu nasıl düşünemedim dememek için zor tuttum kendimi. ondan sonra çağrı merkezine kaba davranıyor oluyoruz.
    bundan sonra alışveriş yaparken hangi kargoyu kullandığını öğrenmeden almayacağım. şu elimdekini bir teslim edeyim. sonra şeytan görsün yüzünüzü.
  • kesinlikle uzak durulması gereken firma. hizmet kalitesi hergün daha da kötüye gidiyor.
  • aylar yıllar geçiyor ama vasatlıkları yüzsüzlükleri sona ermiyor. 2 gündür aynı semtte dolaşıyor kargom bugün ise hareket olmamış arayıp soruyorum. barkodu basılmamış falan diyor o yüzden hareket olmamış diyorlar yapabileceğim bir şey yok diyorlar. 3 gündür kargom gelmedi aynı semtte duruyor gidip alsam 3 gün önce almıştım efsane hizmetleri var.
hesabın var mı? giriş yap