şükela:  tümü | bugün
  • desteklediğim hashtag.

şirket kapatılsın, çalışanları da diğer firmalara kaydırılsın. zira sürat kargo, hayatımda gördüğüm en kötü kargo firması olabilir.
  • 3 mayıs 2020 tarihinde verdiğim sipariş 15 gündür ikitelli'de beklemekte. telefonları çalmıyor bile hiç bir şekilde ulaşamıyorum.ilk vukuatları da değil.

tanım: iş ahlakı olmayan ciddiyetsiz firma.
  • +1
  • bu firmayla çalışan hiçbir online satıcıdan alışveriş yapmıyorum artık. yurtiçi kargoyu minnetle andırdılar bana.

beylikdüzü’ne gelecek kargo, esenyurt ve silivri arasında 19 gündür gidip geliyor. kargoyu kendi haline bıraksalar 19 günde rüzgarla falan evimin önüne gelirdi.
  • sürat kargo ile anlaşmalı firmalardan sipariş vermeyerek kapatılmasında rol alınabilir. diğer türlü sadece destek yazmak bir kargo firmasının kapatılmasını sağlamaz.
  • bir aydır beklediğim kargo. geçen ay da taşınmış yazıp iadelerin arasına koydukları başka bir kargomu elimle gidip almıştım.

salaklık bende ki bu ürünü de kargo şirketine bakmadan satın aldım. ne kadar ucuzsa artık her firma da bunlarla göndermek istiyor.
  • açık mı şuan? 15 gündür kargom gelmeyince ben kapandı zannetmiştim
  • sürat kargo ile çalışan firmalardan alışveriş yapmayarak çözülebilir.
    ben aylardır öyle yapıyorum kafam rahat.
  • sipariş vermek istediğiniz ürün için satıcıyla ilgili platform üzerinden temas kurun. hangi kargo firmasıyla çalıştıklarını sorun. sürat kargo cevabı alırsanız hayırlı işler bol güneşler dilemeden önce farklı bir firmayla gönderim imkanı yoksa sipariş vermeyeceğinizi belirtin.

özellikle son 2,5 aylık dönemde firmaların da kârı düştüğü için fazla sorun yapmıyorlar. başka kargo şirketiyle göndermeyi kabul ediyorlar.
  • olm durun lan önce benim kargo gelsin sonra kapansın. daha dün online alışveriş sitesinden sipariş verdim.