şükela:  tümü | bugün
  • şike soruşturması sürecinde stv'de yayına bağlanan ekrem imamoğlu'nun yaptığı çağrı. oynatalım uğurcum
    sürecin uzatılmasına itiraz ediyor ve fenerbahçe'nin bir an önce ceza alması için acele edilmesi gerektiğini söylüyor.
    bugün kalkmış derbiye gidiyor aynı ekrem imamoğlu, şirinlik yapıyor taraftarlara.
  • gitti olum senin trol maaşı. ne kadar götünü yırtarsan yırt, gitti. bi de ananın götünü dene istersen. sen değil de başkanı yırtarsa, belki bir ay daha haram maaş alabilirsin.

t: ortalığı bulandırmak isteyen götverenlerin son çırpınışlarının bir ifadesi olan cümle.
  • 2011’di, medyayla haşır neşir kimselerin yakından tanıdığı bir beyefendi o dönem tff hukuk kurulu başkanıydı ya da tff’de hukuk’la ilgili önemli bir mevkideydi.

bu beyfendiyle 3-5 kez yaptığım iş sebebiyle bir araya geldik. bir görüşmemizde bana yalan atmayacağına inanacağım samimi bir ortam doğdu; alkol aldık yani. ağbi dedim, ne diyon bu fener’in şike mevzularına; ya dedi; ceza vermemeye çalışacağız; ama öyle tape’ler var ki; kim kimi ne kadar koruyabilir hiç bilmiyorum. galiba buna benzer bir sohbetti.

velhasılı; hukukun işlemesini isteyen kişinin haklı beyanıdır.

videoyu izlemediğimi anlayan bir dost’tan aldığım uyarı sonrası editi:

pelikancıların oyununa gelmişim.. videoda asla ve kata öyle bir ifade ya da o manaya gelebilecek bir ifade kullanmıyor.
  • kendisini başkan seçtiren en büyük özelliği, bu ve bunun gibi samimi düşünce ve söylemleri oldu. böyle devam başkan.
  • ak trol ağlaması. mendil verin kardeşime.

hele siz başkanın mazbatasını bi verin, sonrasını biz oturur kendi aramızda konuşur hallederiz.
    futbol sahalarında, tribünlerde birbirimizi yeriz, kavga ederiz evet ama mevzu başkanın mazbatası olunca biriz ve beraberiz.
    mazbata önemli hafız.