şükela:  tümü | bugün
  • kişinin eksikliğini kapatabilme çabasıdır. benim fikrim yok ama senin fikrin güzelmiş beğendim demenin bir başka yolu. çok antipatik tiptir. ve devamlı söylediğin kurduğun her cümlede sanki yeter artık konuştuğumuz bende zaten birşeyler söyleyemiyorum bitsede konuşma gitsem triplerinde hissettirir kendisini.
    katılıyorum söylediklerine demenin başka bir yolu olduğunu sanır ama herşeye aynen dediği için kendindende soğutur bu tipler insanları. kardeşim bir insan herşeyemi katılır.
    birde karşısındaki kişi devamlı aynen diyerek konuşmaya katılınca kendisini vay be bende de herşey doğru ve yaratıcı triplerinde saçmalayanlar vardır ki bunları başka bir başlık altında konuşmak gerekir.
  • karşıdakini zerre dinlemiyordur pek kıymetli fikirlerini paylaşmamak adına da zaman zaman aynen der.sanki başıma filozofun allah'ı.
  • hergün katlanarak çoğalmaya devam ediyor. birde yanına cümleye başlamadan önce "o değilde" gibi birşey eklemeye başladılar.
    "o değilde" ne arkadaş ya. o işte onu anlatıyorum diyesi geliyor insanın. bir durda dinle önce sonra gir hangi lafa gireceksen dedirten tipler.
  • kendini yormak istemeyen tiptir.
  • kendine ait fikri olmayan ya da söylemeye utanan * kişidir. birde bunun 'hani've 'yani' diyen versiyonları var ki tam akla zarar...
  • karşısındakini o an için dinlemeyen tiptir. kısa kesin, konuyu uzattıkça uzatmayın canlarım.
  • kendini cool sanan tip. önceleri sadece ergenler kullanıyordu, oradan medyaya, oradan herkese derken tam anlamıyla bir 7'den 77'ye yayılma durumu söz konusu.

bir zamanlar da paso kelimesi vardı. ona da ayrı kıl olurdum.
  • her şeyi bilen tiptir.