şükela:  tümü | bugün
  • her zaman o daha iyidir, onunki daha iyidir ya da onun bir arkadaşınınki daha iyidir. sadece iyi de değil. daha komiktir, daha güzeldir, daha heyecanlıdır, daha anlatılmaya değerdir.
  • (bkz: benim bu)
  • (bkz: ben mesela)
  • koşarak uzaklaşılması gereken insandır. çünkü ben ben diye sayıklayan kişinin iyi bir insan olma ihtimali ne yazık ki çok düsüktür. yüksek ego ile ilişkili bir durum değildir, egosu yüksek olan kelime söylemeden de yapar tarzını.
  • tam olarak şu tiptir.

ya da şu.
  • ne zaman soze baslasaniz bir anda kendinizi bu insanin hayatindan bir kesit dinlerken bulursunuz. anlatir da anlatir, tam siz soze girecekken bir baska sey daha anlatir, cayindan bir yudum alirken tam " iste simdi" dersiniz agzinizi acarsiniz konusmak icin o an aklina bir sey gelir, elinize vurur pit pit "sus sus anladim ben seni" der gibi, ordan devam eder.

aldatildiysaniz mesela o sizden cok daha fena aldatilmistir, seviyorsaniz ooo sizinki de sevgi midir onunkinin yaninda, ozluyorum dersiniz bir anda lisedeyken ozlemekten intihara kalkistigini ogrenirsiniz, kedi severim dersiniz kedi asigi cikarlar, birine yardim ettiginizi anlatirsiniz bir ogrenirsiniz ki o zaten bir yardim melegidir.

siz daha lafa baslayamadan bir bakarsiniz bes saattir dinliyorsunuz. bu insanlarla ne zaman oturup konussam hep kendimi kemal sunal'in "ee ben" dedigi sahnede hissederim nedense.

https://youtu.be/yk-yrhhjzxi

surekli ben diyen insan, iyidir, hostur da iste insanda bir siskinlik birakir giderken, oyle cok dolarsiniz ki bu insanla , bir sure gorusmesenizde aklinizda kalir "o". canim benim.