şükela:  tümü | bugün
  • özlemim.
  • evinde projektör olması muhtemeldir. daha sonra arkadaşları "hadi pes atalım" diyerek onu hiç yalnız bırakmaz ve film izleme aktivitesinin içine edebilirler.
  • ayaklı spoiler gibidir, film konuşmaya gelmez.
  • başka hiç bir işi olmayan insandır. muhtemelen film eleştirmenliğini meslek edinir. hayaller rüyalar peşini bırakmazdır.
  • benim bu.
    psikolojimi bile derinden etkiler.

özlerim filmlerimi.
    bazen sokaklarda filmlerden tanıdık karelere denk gelince yaklaşık benzer bir sokak bilee hopp beni götürür film sahnesine.

insanlara göre daha iyi anlaşırım filmlerle.
  • evet ben de bu kategoriye giriyorum. son iki yıldır ülkemdeki kötü gidişat ve nefret dolu gündem haberlerinden dolayı kendime tv izlemeyi yasak ettikten beridir yaptığım aktivite. akşamları oturup istirahat etme zamanım geldiğinde açıyorum istediğim filmi izliyorum.150 ye yakın filmin yer aldığı bir arşivim oldu şimdilik. bu sayı her geçen gün artıyor. tavsiye ederim herkese.
  • yaşadığı boktan çevreden ve hayattan başka dünyalara ve evrenlere geçişi ancak bu şekilde yaparak rahatlayandır.
    ben de bu yöntemle rahatlarım tahmin ettiğiniz gibi. yoksa kafayı yemek işten değil!.
  • benim bu kişi. son girdiğim entry'lere bakabilirsiniz.
  • araya kitap da sıkıştırılmalı. hatta kitabı okuduktan sonra kitabı referans alan bir film çekilmişse o da izlenebilir.
  • tanım: fazla özenilmemesi gereken kişidir.

evet ben de bu insanlardanım. kendi adıma sayısız güzellikleri vardır ama sorumlulukları olan bir insansanız çok büyük sıkıntıları vardır. şimdi yazmaya kalksam inanın destan gibi yazarım. ben hariç tüm yakın (aile ve işyeri) çevrem bu özelliğimden dolayı bana hiç hoş gözle bakmıyor.

müptelalıktır, aşırıcılıktır, takıntıdır. evet sayısız film ile binbir çeşit dünyanın içine girersiniz lakin reel dünyaya hiçbir katkısı yoktur. bunca yılın tortusu olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

ama kişisel açıdan çok sevdiğiniz, aklınızdan hiç çıkmayan, kimselerin bilmediği, popülerlikten çok uzak filmleri bilirsiniz ve gizli gizli seversiniz onları.