şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sürekli kendisi ile uğraştığından mütevellit, çok yorucu bir hayatı olan ego sorunlu kızdır.
    dünyanın en güzel kızı bile olsa iticidir.
  • uzun tanım kastırmayı bile haketmeyen kızdır. hatun kaldırmak için fotoğrafçılığa soyunan delikanlılar tarafından nü vaadiyle kandırılıp yatağa atılabilir.
  • facebook'la kafayı bozmuş iticiler iticisi kızdır. kendisi gibi 7,8 arkadaşıyla cafeye giderler bir yere giderler devamlı fotoğraf çekilir devamlı ama kalkana kadar. sonra face(!) te grup açılır ''kızlarla eğlence'' vs. ulan eğlenmediniz ki hep fotoğraf çektiniz.
  • fotoğraflarının en kötü ihtimalle yarısında kafaları yan yatmıştır bu kızların. yapmacık bir gülümsemeyi de eklersen ondan şirini yok.
  • bahsi geçen kız yakın arkadaşlarınızdan biri ise ve her fotoğraf krizinde cebren ve hile ile sizi de kareye dahil etmeye çalışıyorsa alenen yandığınızı belirtmekte bir beis görmemekteyim. istemediğinizde de kızar, küser ve de bıktırır.
  • kafayı açılı tutmaktan boyunları harap olmuş kızlar **
  • suratında flaş yanığı bulunan kızdır.
  • kaşları yukarı kaldırıp, başı sağa ya da sola doğru eğip çeneyi de hafif yukarı çevirerek "ben de böyle dikkat çekmek için uğraşan bir kızım işteeee... ama böyle ne kadar şirinim diiiğ miii... ekikikiki" der gibi objektife bakan kızdır.
  • bıktığım kız, nereye otursam karşı masamda bunlardan var, durmadan flaşlar patlıyor, zor bir hayatı var biliyorum, tez zamanda kendisine sürekli çok güzel çıkmışsın diyen insanlar bulmasını ve fotoğraf çektirmeye ara verip biraz eğlenmesini istiyorum bu kızın.
  • hele bi de iş gezilerinde bunu yapan versiyonları (hayır daha evvel gitmediği bir şehir, ülke vs olsa anlarım da) insanı daha da delirtir. misal en az elli kere gittiği antalya'da bi kongre otelinde, sadece bir günde 35 kare fotoğraf çeker, gruptan birilerine makineyi tutuşturur çektirir, bi de paylaşır bunu.

hele bir de böyle manalı bakışlar vermeye çalıştığı, karizma ya da şirin görünmeye çalıştığı doğallıktan fersah fersah uzak kezban mode onpozları yok mudur? evlerden uzak olsundur. vardı bi tane listemde böyle bi model; sildim kurtuldum.