şükela:  tümü | bugün
 • cinsiyet faktöründen bağımsız sürekli her şeyden şikayet eder ama bir halt da yapmaz. çözüm de aramaz. anca konuşsun. bir sus amk denilmek istenen kişidir. ama resmi ortam denmiyor da. zaten iş güç derken bir dünya mesele ile uğraşıyoruz. bir de bütün gün bunu dinliyoruz. yok servis kasislere hızlı giriyormuş da ulaştırma ile konuşulması lazımmış. bak konuşacağım da demiyor. konuşulması lazım böyle olmaz diyor... git orada konuş burada ne konuşuyorsun? bilgi işleme haber vermiş 15 dakikadır bekliyormuş gelen giden olmamış. hep böyle yapıyorlarmış. wireless çekmiyormuş işyerinde kotası doluyormuş sürekli. mailleri de gitmiyormuş geri dönüyormuş, yerler de iyi silinmemiş hava da sıcak toz oluyormuş, klima için de erkenmiş....

  not: bilgi işlem ne olur gelin artık amk da bir sussun...
 • eğer değiştirmek için herhangi bir çabası yoksa, yani elini taşın altına koymuyor sadece söyleniyorsa;
  ve sorunlara çözüm bulma noktasında sağlam bir vizyon inşa edip etrafındakilere ilham kaynağı olamıyorsa hızla uzaklaşılması gereken kişidir.
 • "yemekler neden böyle?" "ben patlıcan sevmem her gün patlıcan çıkıyor?!" "şuralar iyi temizlenmiyor!" " herkes çok pis!" " işlerini tam yapmıyorlar!" " her işi benden bekliyorlar!"
  kendi moral olarak aşağıda olunca diyaloğa girdiği herkesi de yanına çeken insandır. motivasyonu yüksek tutmak için çok yakınlaşmamak gerekir. küflüdür sanki yakında durunca size de bir miktar küf gelecektir.
  sosyal hayatları da aynıdır muhtemelen ama ben şahsen sosyalleşmeyi tercih etmediğim için pek aşina değilim.