şükela:  tümü | bugün
 • sözlükte yeni moda sanırım.

  sürekli değişik futbolcular üzerinden, aynı düzeyde başlık açılır altına entryler girilir.

  - aklıma bir şey geldi, ibrahim üzülmez messi'yi marke etse nasıl olur? puahahahah çok komik, hemen yazayım.

  - aklıma bir şey geldi, servet ibrahimoviç'i make etse nasıl olur? puahahah çok komik, hemen yazayım.

  - aklıma bir şey geldi, sabri, ibrahim üzülmez, lugano hepsi aynı takımda olsa nasıl olur? puahahah çok komik, hemen yazayım.

  - aklıma bir şey geldi, guiza bir maçta 3 süper gol atsa nasıl olur? puahahah çok komik, hemen yazayım.

  daha gider bu
 • 8 yıl önce neyse mesele ısrarla devam ediyor maalesef. yapmayın 2 dk espri de insanlar bir şeyler okusunlar efenim. illa her başlıkta "ekşici hazır cevaplığıyla espiri yapıştırırım" modunda gezmenize gerek yok.

  başlıktaki herhangi bir kelimeyle alakalı bkz veriyor adam yapma komik değilsin. boş yere hayatımdan 0.1 sn mi senin yazdığını okumamla geçiyor. sinir oluyorum üstüne bir de. faydalı bilgi vermekle, gereksiz karalamak arasındaki farkı bırakın feysbuktaki arkadaşlarınız kararını versin ama burada yapmayınız lütfen.

  başlık : `cep telefonlarının altındaki bataryasındaki kırmızı çizgi`

  entry : (bkz: kırmızı çizikli kız)

  yapma böyle espri neden yapıyorsun ki. yapma işte. bırak ben gireyim neymiş o kırmızı çizgi onu öğreneyim. neden zamanımı senin gereksiz entryini okuyarak harcayayım ki. günümüzde çoğu başlıkta var bu tiplerden.

  (bkz: chloe kim)
 • olduğundan daha zeki görünme derdinden ziyade, türk erkeklerinde görülen ve esasen özgüvensizlik kaynaklı ruhsal bozukluk. bir alman erkeği sürekli espri yapma derdinde değildir mesela.

  kadınlar karşısında, hatta herhangi bir topluluk içinde sürekli küçük düşme, dalga geçilme korkusu yaşayan erkekler; korkularını bu şekilde bertaraf ediyorlar. bir nevi, cahilce bir hareket veya söylemde bulunduğunda millet şaka sansın ya da kolayca iş şakaya vurulabilsin diye zemin hazırlığı.
 • aslinda baya komik duruma dusersiniz cevrenizde bulunan insanlar , ne yapiyor bu mkdumun mali seklinde sinirden gulebilir.