şükela:  tümü | bugün
  • bi çeşit insan tipidir. ne zaman ne diyeceği bilinmez. siz espiri yaparsınız ters bişi der. uzak durulmalıdır.
  • sürekli rastgele yerlerde bozulur da. birden ciddileşip "he anlamadım ben komik mi?" der. ota boka alınır. karşısındakinin laf soktuğunu düşünür.
  • yerli yersiz ortamı geriyorsa yumruğunuzu ağzına sokmanızı isteyen insandır. birinin laf sokmaya çalışırken ağzının ortasına yumruğu koymuşluğum var zamanında.
  • çok büyük ihtimalle kadındır.
  • bir çeşit savunma mekanizmasıdır. toplumun içinde kendine ve topluma yabancılaşan birey, içinde bulunduğu konumda bir korunma ihtiyacı hissedip kelimelerini adeta bir zırh gibi kendine yani ruhuna örerek bir savunma mekanizması haline getirir.
  • laf erkek tarafından devamlı olarak kadına sokuluyorsa , kadınsız kalma potansiyeli çok düşüktür.
  • özgüvensizdir. kendini savunmak için sürekli saldırır. alakasız alakalı her tür davranır..
  • baska bir iletisim sekli bilmiyordur.
    kendine guvensiz ve huzursuz oldugundan insanlari da huzursuz eder.
  • aslında çok yalnız ve kırılgandır.
    kendi eksiklik ve mutsuzluklarını başka türlü dağıtamadığı için böylesi kolay gelir, sağa sola sallayıp bir rahatlar.
  • kaynana ruhu tasiyordur. surekli dirdirdir eder. bazi ayrimlar var ama soyle ki; bunu yerli yersiz-misal ortada tepki cekecek bir durum yokken yapiyorsa agir sorunlu, saldirgan ve mutsuz bir bireyle karsi karsiyasiniz, bildirin haddini. eger bunu tepki cekmesi gereken noktalarda yapiyorsa bu insan haklidir. simdi ben antihumanistim, ozellikle gerizekali, yavsak, sinsi ve ikiyuzlu tiplere tahammul edemiyorum ve bunlara laf sokuyorum ama bunu birilerini yerme ihtiyaci hissederek degil, yerilmesi farz oldugu icin yapiyorum, bizim toplum da cok sinir bozucu malum. senin kasinin uzerinde niye gozun var gibi bir sebepten garabet gibi cokmuyorum. kisacasi iyilerin dostu, kotulerin dusmaniyim. ehiehi...!