• müzik dinlemeyi arabada seviyorum onun haricinde dinlediğim söylenemez.
  • bir süre sürekli müzik dinlediğimde; artık müzik dinlemesem bile sürekli o sevdiğim şarkıları duyuyorum. hatta o şarkıları istemsizce ıslık çalıyorum. bu durum çok ileri gitmişti bir zamanlar; uyurken nefes alış verişimde o müzikleri ıslık çalıyordum. garip.
  • ben bir de eşlik ederim mesela.
    yazık ya benle yaşayana da.
  • bir işim olmasa idi eğer tek işim bu olabilirdi evet.
  • müzik dinlemezse zamanı boşa geçiriyormuş gibi hissedenlerdendir. akşamları mesai çıkışında sersem gibi olurum ancak servise binip kulaklığı taktigimda tum bünyem kendine gelir kendimi özgür hissederdim. metal dinlemek kurumsallikta boğulan ruhumu biraz olsun rahatlatan tek şey onuda yapmazsam öleyim daha iyi.
  • 10-11 yaşlarında rock müzikle tanıştığımdan beri gerçekleştirdiğim eylem. sonra yelpaze genişledi tabi. müzik dinlemediğim bir gün var mı gerçekten hatırlamıyorum. hele ki 15 yaşında mp3'le tanıştığımdan beri kısa mesafeli bir yere gidecek bile olsam kulaklığım kulağımdadır. bazen hiçbir şey yapmadan 3-4 saat müzik dinleyebiliyorum. kulaklarım diğer insanlara göre iflas etmiş olabilir.
  • müziksiz bir hayat çekilmez olurdu. ama müziksiz yaşayamamak da zor olsa gerek.
  • müzik üzerine yazılıp para kazanılmıyorsa ana baba da koç sabancı değilse fazla üzerine gidilmemesi gereken eylem.
  • lisede uyumaya çalışırken hep metal dinlerdim. sabah ne alarma kalkabilirdim ne rahat uyuyabilirdim.
    şu aralar (bkz: buckethead) dinliyorum eninde sonunda uyuyorum.
    çok güzel yahu sardır sardır anca...
  • kendi iç sesinle baş başa kalmaktan düşüncelerle yüzleşmekten korktuğum zaman yaptığım eylem.
hesabın var mı? giriş yap