şükela:  tümü | bugün
  • içinde bulunduğum durum. yaklaşık 4 yıldır uyku hariç (bazen uyku dahil * ) sürekli müzik dinliyorum. bu durum hayatımı olumsuz etkilese de vazgeçemiyorum. müzik dinlemediğimde başım ağrımaya başlıyor, boğuluyorum...

müzik iyidir ama bokunu çıkarmayın.
  • düşünce balonlarını susturmak için en etkili olan çözüm yolu.
  • ben bir de eşlik ederim mesela.
    yazık ya benle yaşayana da.
  • bir işim olmasa idi eğer tek işim bu olabilirdi evet.
  • müzik dinlemezse zamanı boşa geçiriyormuş gibi hissedenlerdendir. akşamları mesai çıkışında sersem gibi olurum ancak servise binip kulaklığı taktigimda tum bünyem kendine gelir kendimi özgür hissederdim. metal dinlemek kurumsallikta boğulan ruhumu biraz olsun rahatlatan tek şey onuda yapmazsam öleyim daha iyi.
  • 10-11 yaşlarında rock müzikle tanıştığımdan beri gerçekleştirdiğim eylem. sonra yelpaze genişledi tabi. müzik dinlemediğim bir gün var mı gerçekten hatırlamıyorum. hele ki 15 yaşında mp3'le tanıştığımdan beri kısa mesafeli bir yere gidecek bile olsam kulaklığım kulağımdadır. bazen hiçbir şey yapmadan 3-4 saat müzik dinleyebiliyorum. kulaklarım diğer insanlara göre iflas etmiş olabilir.
  • müziksiz bir hayat çekilmez olurdu. ama müziksiz yaşayamamak da zor olsa gerek.
  • bağımlı olduğum durum.müziğin ve melodinin olduğu hoşuma giden her parçaya şans veriyorum ve birkaç kez mutlaka dinliyorum.sürekli müzik dinlemenin işitsel hafızamı geliştirdiğini söyleyebilirim.

ve müzikler anı turnusoludur.bir yerde duyduğun bir melodi seni alır götürür gerçekten mutlu olduğun güzel günlere ve dedirtir sana 'vay amına koyim be..'
  • müzik üzerine yazılıp para kazanılmıyorsa ana baba da koç sabancı değilse fazla üzerine gidilmemesi gereken eylem.
  • lisede uyumaya çalışırken hep metal dinlerdim. sabah ne alarma kalkabilirdim ne rahat uyuyabilirdim.
    şu aralar (bkz: buckethead) dinliyorum eninde sonunda uyuyorum.
    çok güzel yahu sardır sardır anca...