şükela:  tümü | bugün
  • kendisi son kız arkadaşım olur.

en son bana "beni ileride çok üzeceğini düşünüyorum, bu nedenle kendimi düşünmek zorundayım, artık görüşmeyelim" demiş, benden de "mutluluklar o zaman" tepkisi almıştır. ancak bir hafta sonra benim başka bir ilişkim olduğumu düşündüğünü sağa sola açıklamış, benim ondan çok kolay vazgeçmemi anlayamadığını, bunun tek sebebinin başka bir kız olabileceğini söylemiştir, saçmalamıştır.

ulan gerizekalı, insan ol derdini tam söyle çözülür ya da çözülmez. yok kızlar istendiğini bilmeliymiş de, yok ot yok bok. böyle kızların götünü kaldıran yüzsüz erkeklerde mi kabahat bilemiyorum.

bildiğim tek şey bu kız tipi kendi dünyasında yaşamakta olduğundan, hiçbir erkek dünyasına entegre olmamalı, can sıkmamalıdır.
  • + elif de geliyor?
    - iyi ne güzel işte,
    + neden? çok sevindin galiba?
    - evet sevindim, çok seviyorsun elif'i, mutlu olursun diye.
    + benden daha çok sen mutlu olmuşsun gibi geldi bana!! pardon ama :/

+ şu cafe'ye girelim mi seval?
    - neden?
    + kahve içeriz diye?
    - burdakine niye girmiyoruz peki!
    + e olur, burdakine girelim.
    - hemen kabul ettin. hayırdır?

+ seval nasılsın, nerdesin?
    - fırat'a geldim, takılıyoruz, ahaha fırat bir saniye konuşuyorum ahaha.
    + tamam selam söyle fırat'a, görüşürüz belki diye aradım.
    - ay sonra görüşsek balım, ahaha fırat bir saniye dedimm.
    + tamam oldu görüşürüz o zaman
    - görüşürüz balım ihihi

içim daraldı. kadın mı zarfçı adam mı anlamadım. çok sıkıcı tiplermiş. ay nefes alamıyorum. gidip kar yiyeceğim biraz.
  • ne zaman tepki ölçtükleri ve ne zaman hakikaten saçma davrandıkları belli olmadığı için de duruma göre davranmak zor olur tahminimce... en iyisi her tavrına gider yapmak sanırım...
  • sert kayaya çarpınca göt olabilirler. kobay* lakaplı arkadaşımın lakap hikayesini kızlar ibret, erkekler örnek alsın diye paylaşıyorum :

kobay kardeşimin 4-5 aylık bir ilişkisi vardı. bir gün bana sevgilisinin en yakın arkadaşının hafiften yavşamaya başladığından bahsetti. kobayın aldatma konusuna net şekilde olumsuz bakması ve hiç yüz vermemiş olması deneyin dozajını arttırmış olsa gerek kız en son açık açık seks teklif etmiş. haliyle kobay reddetmiş. sonra kız arkadaşını arayıp yanına* çağırmış. olanları anlattığı sırada ben de okulda bunu görüp selam vermeye giderken kız "aşkım seni denemek için yaptık" tarzı bir itirafta bulunmuş olsa gerek tarihe altın harflerle yazılacak şu cümleyi yüksek sesle söyledi ve kızı terk etti :"kobay faresimiyim ben orospu çocuğu"

-hs yürü abi bugün derse girmiyoruz katil olacam okulda!
    + ııı... tamam.
    *ya koraaay bi bekler misin!!! (beklemedi)
  • ipte yürümektedir.
  • hemen kaçarak uzaklaşın aman diyim. zaten siz bırakmazsanız o sizi bırakır gider. tam anlamıyla ömür törpüsüdür başka da bir işe yaramaz.
  • türkiye'deki eğitim sistemine kendini fena halde kaptırmış kadındır.
  • basit kızdır.
    ne gerek vardır ki.
    zaten kendini sana layık görmeyen adam kendiliğinden gider.
    kişi kendinde olmayanı dile getirir en çok.
    çok güven arayan çok güvensiz bir kişiliktir aslında.
    ha ama hep şüpheleri var da yine de hayatında kalıyorsa eğer kendi kalitesinden şüphe etmesi lazım gelen kızdır.
  • (bkz: ağlama melih)

ağlama boşuna bu canavarı sen yarattın. fotoşop güzellerini instagramda yüzlerce layka boğup, her yeni yılda 28-30 ocak'ta erkek yazarları mesaja boğuyoruz başlığında sayfalarca dilenip, kovulduğu halde gitmeyip, taş çatlasın 1 saatlik sikko orgazm umudun için bilmem kaç yıllık arkadaşını satıp ve daha türlü türlü aklın mantığın almadığı abazanlık ve meriçlik detaylarında gezinen hareketler yapıp bu kızları piremseslik sendromuna sokan sensin. o da prense ihtiyacı olmayan kralın kızı olarak senin ona layık olup olmadığını kendince deniyor işte. kabahatin büyüğü sende ağlama.
  • kadınların devamlı olarak yaptığını düşündüğüm eylem.
    bunu ufak ufak her zaman yaparlar.
    kadın karşısınd güçlü erkek görmek ister.
    kadın sevilmek ister ama vazgeçilebilmeyi de ister. bunu hep dener.
    erkeğin kendisi olmadan da yapıp yapamayacağını ölçer.
    bunu bazen erkeğin sınır çizgilerini ve kırmızı çizgilerini aşmaya çalışmakla yapar bazen karşısına çıkan sorunlarla nasıl aştığına bakarak yapar.
    kadın güce bakar.
    bazen kavanozu açıp açamadığna bile bakar.