• nafaka bir ömür sürer evlenmek bir dakika.
  • genelleme yapmanın bir hata olduğunu gösteren konu, her evlilik bitecekse kendi içinde adaletle çözülmeli, bazı evliliklerde kadın ezilirken bazısında erkek eziliyor, boşanma davalarında her bir bireye kadın veya erkek diye değil, insan gözüyle bakılmalı, cinsiyet ayrımı yapmaksızın.
  • yargıtay üyesi sözüdür. bugüne kadar gerekli hukuki düzenlemenin yapılmış olması gerekirdi. erkek sırtından geçinmeye alışmış, neredeyse üremek için bile erkeğe ihtiyaçları kalmasın isteyen feministler, iş nafaka gaspına gelince tek kelime etmiyorlar. erkek arkadaşıyla kaldığı otel odasının parasını eski kocaya fatura etmek vazgecilebilecek bir lüks değil çünkü.
  • olur kardeşim hem de nasıl olur. sürekli kadın erkek eşittir diye bağır çağır dur. sonra kadın erkek olmadan aç kalır bu yüzden nafaka verilsin diye son noktayı koy. bu nasıl eşitliktir anlamadım.

sadece çocuklar için olması gerekir. onun dışında herkes başının çaresine baksın...
  • bu adam da yargitay’da hukuk dairesi baskani.

hadi bakalim...
  • başkasıyla evlensin diye dua etmek veya beklemek... berbat bir his.
  • hepsini geçtim; okuyunca yargıtay başkanı değil de, mahalledeki bakkal hulusi’nin yaptığını sandığım açıklama.

tam onun kalemi. hulusi abi de dertli bu konuda biraz.
  • işsiz kalıp nafakayı ödeyemediği için hapis tazyiki ile karşılaşmışlarla konuşup yorum yapmakta fayda gördüğüm durum.yada dürüm.
  • ben 4k çözünürlükteki kararıda görmek istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap