şükela:  tümü | bugün
  • 40 yaşında göstermeyi başaran 21 yaşındaki sosyetik bayan.
  • (bkz: kokoş) (bkz: kokona)
  • türkiyede olmassa aranmaz insanlar listesinin başını çekebilecek kadınsı.köpeğine 200.000 usd ye toka alabilecek kadar evlenilmez biri.
  • bu haftaki tempo dergisindeki yasemin yurtman ile yaptığı röpörtajında ''kokoşum, süslüyüm, bundan kime ne?'' diyen ve ileride hayvan eğitim çiftliği açmayı planladığını dile getiren bayan. önce kendini eğit, kedi köpeği eğiteceğine !
  • ailesi tarafindan adina darica'da ilkogretim okulu yapilmis olan kisi.
  • (bkz: richie rich)
  • artık gazetelerin mazagin habercilerini manken, fitbolcü ve multimilyarder troykasının tatmin etmediğini, küçük burjuvanın da bu sayfalarda yer alabileceğinin müjdecisi büçük kurjuva.
  • bu kızcağızın,evet kızcağız daha henüz 21 yaşında,nasıl yaşadığının kime neden ilgilendirdiğini anlayabiliyor değilim.binlerce süreyya yalçın dürüst var bu ülkede,nedir bu kızla bu kadar ilgilenmeyi gerektiren,nedir bu kız ne yapıyor diye her gün gazetelere sayfa sayfa yazı yazmayı gerektiren,her türk genç kızı süpper dahi,süpper zeki de süreyya tek başına mı düsürüyor çıtayı nedir yani ortada bu dolu "yaneee" kızı varken illa süreyya'ya takmak...
  • kendisine yakı$tırılan turkiye nin paris hiltonu tanımını yadırgayan ve yaptıgı bir roportaj da "olmamız gereken yer magazin dergileri gazete ve televizyonlar degil" diyen 21 ya$ındaki,paraya artık ba$ka isimler takmı$ sosyetik guzel hanımefendi..

kendisiyle yapılan ve radikal gazetesinde yayımlanan bir roportaj da ilginc bir kısım vardır ki oda $udur efendim;

-------
    -kaç gündür türkbükü'ndesiniz? yaklaşık ne kadar harcadınız?

sy: vallahi tam olarak bilmiyorum.herhalde 6 bin doları geçmemiştir.yaklaşık 15 gündür buradayız.sonuçta bizim de harcamalarımızda limitlerimiz var.

-limitiniz ne kadar?

sy: ailemden aldığım ayda 10 bin dolar.* hepsini harcamıyorum, bir miktarını kenara koyuyorum.ileride bir şey olduğunda kendi başıma başa çıkabilmek,ailemden para istememek için biriktiriyorum..
    ------

roportaj bu -ayda 10 bin $ ile gecinmeye calı$ıyorum- ve bunun -miami de okyanus goren mutevazi bir evimiz var- gibi sacma cumlelerde uzayıp gidiyor..
    ve artık bu tür sacmalıklardan ve sayin yalcin gibi sansasyonlarla gundeme oturmayı kendine vazife edinmi$ ki$ilerden bunalan bir bunye olarak uzun bir sure susarak tepkisiz kalmak istiyorum..
  • bir insan deniz kenarında sürekli ruj tazeleyebilir ve topuklu ayakkabı ile iskelede yürüyebilir tatil anlayışının yegane timsali olan kadın.