şükela:  tümü | bugün
  • ücretsiz vpn srevisleri arasında şu an için en kaliteli görünen vpn servisi. şu linkten üye olup ios, os x, windows ve android platformlarında kullanabilirsiniz.
  • hotspot vpn den sonra ilac gibi gelendir.
  • ücretsiz vpn servisleri arasında en iyilerden biridir. bu uygulamadan twitter'in ilk engellenme zamanlarında hesap açmıştım. tâbi ücretsiz üyeliğinde data sınırlaması var. siz bazı görevleri yapınca (referansla başka kişileri kayıt ettirmek, sayfalarını beğenmek/takip etmek vs.) daha fazla dataya sahip oluyorsunuz. opera satın aldıktan sonra bağlanabileceğiniz merkezlere yenileri eklenmiştir.
  • bir zenmate vpn değildir.

(bkz: zenmate)
  • operanın ön kurulumlu gelen vpn'i. güvenilir mi bilmiyorum ancak muadillerine göre oldukça hızlı ve stabil.
  • tunnelbear'in türkiye'de saçmalamaya başlamasından sonra kullanmaya başladığım vpn servisi. bağlantı kalitesi ve hız konusunda şu an için bir sıkıntı yok, memnunum.
  • opera'nın sahibi olduğu bu servise; 5 cihaza kadar izin veren plan üstüne bir miktar para ekleyip torrent kullanabilirsiniz.
    güncel: kasım 2017'de symantec tarafından satın alınmış.
  • opera vpn’in olaf’ı emekli etmesi dolayısıyla beş cihazlı bir yıllık üyeliğine %80 indirim hediye ettiği oluşum.

bu haliyle 47.88$ yerine 9.58$ oluyor bir yıllık ücreti. bu da yaklaşık 40 lira ediyor.

(bkz: dolar bey çok kötüsünüz)
  • türkiye'den bir kullanıcı olduğum için windows'ta kullanamadığım* vpn.

firefox'ta eklentisi olmadığı için windows uygulamasını indirdim fakat login olmama ve ücretli kullanıcı olmama rağmen kullanamıyorum ya da ben beceremiyorum. kullananlar veya test etmek isteyenler resmi windows sürümünü indirip deneyebilirler mi? https://www.surfeasy.com/vpn-for-windows/