şükela:  tümü | bugün
  • efenim hazal isimli şarkıcımızın yaptıgı en iyi parçalardan biridir bu zamanında,yanılmıyosam parçanın bulundugu albumun ismi de surgun aşkımız idi..klibi ise jenifer lopez in oynadıgı the cellfilmi ile benzerlikler gösteriyodu..hazal uzunca kırmızı bir şey giyip merdivenlerdne falan iniyodu..yıllar sonra yeniden dinlemek bu şarkıyı kesinlikle çok iyi geliyormuş..test edildi onaylandı

sözleri ise söyledir :

her şey bir hayal gibi uzaklarda,öyle yalnızım
    ruhum kanatlanıp uçuverdi sanki ansızın..

her gün biraz daha unutulmak nasıl zor gelir..
    ben hiç unutmadım,unutmayı kalbim ne bilir..

mühürlendin sen benim ömrüme
    darmadağın yorgun gönlüme..

kalplerde son yangınız..
    iki yaralıyız..şimdi ayrıyız...
    biz seninle masum günahsız..
    başkasında sürgün aşkımız..

kalplerde son yangınız..
    iki yaralıyız..şimdi ayrıyız..
    biz seninle masum günahsız...
    başka tende sürgün aşkımız..
  • http://www.youtube.com/…pws1rv9r6t0&feature=related

negzel bir şarkı, negzel bir yorum. 90 larda çocuk ya da yeni yetme ergen olanların en favori aşk şarkılarındandı. o zaman cep telefonu, e-mail, msn, facebook, twitter, formspring falan da yok ya bir ayrılık sonrası, esas oğlan ev telefonundan arayıp dinletirdi böyle şarkıları sevdiceğine. eheh. hey gidi hey.
  • kendimi bir anda dinlerken bulduğum şarkı.90'ların bize bıraktığı güzelliklerden.

(bkz: her gün biraz daha unutulmak nasıl zor gelir)
  • balonun biri tarafından katledilmek üzere olan klasik. fırsatınız varken rahatça dinleyin zira malum kişi geğirse 20 milyonu bulacağından, neyse. *
  • derya uluğ'a yakışmamış, sesinde emanet gibi durmuş olan şarkı.
  • hazal'ın unutulmayan şarkısıydı. derya uluğ da fena söylememiş.

http://www.milliyet.com.tr/…i-yasatti-molatik-9294/
  • derya uluğ çok kötü söylemiş arkaya iki dımtıs koyarak her şarkının anasını sikin zaten hayır insan utanır der ben bunu yapamam ama nerde..
  • şarkı çok güzel olduğu için derya uluğ aşırı sıçmayarak idare eder şeklinde söylemiş. bu şarkının hakkı 90’lar popun hakkını allah’ına kadar verecek olan merve özbey yengenizdi bence.
  • katılıyorum tam bir merve özbey’lik parçaydı derya uluğ yanlış seçim olmuş fakat müziğin aranjesi standartların üstünde
  • böyle değerli şarkıları her önüne gelen söylememeli hele hele yeni şarkıcılar hiç söylememeli dediğim şarkıdır. keşke hep hazal'ın sesiyle hatrımda kalsaymış.