şükela:  tümü | bugün
  • kendisiyle tanışmamız tabii ki de bir araba muhabbeti üzerine oldu, arkasından muhabbetler, çaylar, kahveler derken hayatımın önemli parçalarından biri haline geldi.

diyalogsuz günümüz geçmemekle birlikte bazen dibine vuruyoruz. geçtiğimiz ay kendisiyle whatsapp'dan konuşurken içimi nasıl döktüysem bütün konuşma boyunca ağladım, ertesi gün konuşurken de kakır kakır gülüyordum, böyle de dengesiziz bir araya gelince.

yükseleni aslan olan ben yengeçle bir aslanın bu kadar iyi anlaşıyor olması şaşırtıcı olmasa da kendinizi bu kadar yakın hissedebileceğiniz ve her şeyinizi paylaşabileceğiniz insanların hayatınızda olması gerçekten önemli.

bir de söylemezsem hatırı kalır, sesindeki dinginlik ve sakinlik rahatlatır konuşurken sevgili badimin.
  • bana kendisinin tecrübeli olduğu bir konuda yardımcı olmak için zaman ayırmış ve herzaman yardımcı olabileceğini belirtmiş mütevazı yazardır.
    ırkçılığa maruz kalmak hayattaki en büyük fobilerimden biri ve konustuğumuz mevzunun alt konularından biride buydu ve kendisi beni bu konuda da telkin etmiş gözlemlerini aktarmıştır.sağolsundur.
  • sözlükte ilk muhabbet kurduğum kişilerden biri olan yazar. yaklaşık bir 5-6 yıldır aralıklı olarak iletişim halindeyiz, kendisi fikirsel değişimlerimin, gel gitlerimin vs. uzaktan da olsa şahididir. az atarımı çekmemiştir, sabırlı insandır vesselam. bazı konularda tamamen zıt düşüncelerde olsak da keyifli ve kesinlikle yargılamayan bir sohbeti vardır kendisinin.

"şeytanın en büyük hilesi kendini olmadığına inandırmaktır." sözünü benimsemiş bir insan olarak sırtının yere gelmeyeceğine eminim. umarım istediğin değişimleri de gerçekleştirebilirsin.
  • babasına çok üzüldüğüm arkadaş.
    sen git yıllarca çalış, çabala, didin, evlen, çocuk yap. sonuç bu :p