*

şükela:  tümü | bugün
 • londra merkezlidir. yaptığı haberlerin kaynağının neresi olduğunun anlaşılması açısından önemli. ırak savaşı'ndan önceki tüm haberlerin aynısı bu kez suriye için yapılıyor.
 • çok komik lan bu adam, buna hama'daki olayı sormuşlar "videolardan izlediğimize göre 50 bilemedin 60 ama zorlasan 100'ü geçmez" demiş. adı da "suriye insan hakları gözlemevi" tabii neden üçüncü tekil şahıs kullandığımı soranlar olacaktır. cevabı basit: çünkü bir kişi. evet evinde oturduğunu ve akşamları suriyeli arkadaşlarını aradığını anlatan bir kişi olmuş bize "gözlemevi"
 • tek kisilik medya kurulusu. suriyede savasan muhalif örgütlere yakin, bilgileri de yine o örgütlerin (militan ya da habercilerinden) kendisinden alan muhtemelen rejim karsiti,savastan cok önce kapagi ingiltereye atmis bir kisinin kurdugu medya kurulusu.

  verdigi suriye haberlerini bati basini (özellikle alman, sivicre, avusturya, fransa) kaynak göstererek kullaniyor. bu yolla cok büyük gelir sagladigi muhtemel yalanci haber kurulusu. yaptigi yayinlarla gercekleri saptirmasi bir yana kendi verdigi haberden isim hakki alirken haber kaynaklarinin suriyede olmasindan dolayi onlara bes kurus ödemeyen kenemsi haber ajansi.

  alman spiegel, focus stern gibi habercilik yapan dergiler suriye haberlerini bu kurulusu kaynak göstererek verdikleri icin yillardan beri bir verdikleri haber digeriyle celisiyor ve güngectikce de güvenirliklerini kaybediyorlar.
 • şerefsiz bir gözlemeevi.
 • pkk yanlısıdır.
 • güya tsk ain dara tapınağını vurmuşta 3300 yıllk tapınağı yerlebir etmiş ulan şerefsizler paylaştığınız şu fotoğraf bile birbirini tutmuyorken bu neyin tatavası?

  paylaştıkları fotoğraf bu

  https://pbs.twimg.com/media/du1ydtqv4aafy7d.jpg

  buradan alıp kara propaganda yapan bbc ondan kopyalayıp paylaşan cgtn, japan times gibi dünyanın diğer medyaları.
 • tayyip baba sağolsun, suriye nüfusunun yarısı türkiye'de olduğu için türkiye'de kurulması gereken kuruluş.

  ama ingiltere'de kurulmuştur, türkiye aleyhine yayın yapar.

  ulan boş kalan toprakları sahiplenen teröristleri öldürüyor askerimiz, ne insan hakkından bahsediyorsunuz?