• böyle lanet olası bir dünyada yaşadığına mı üzülürsün, yoksa biz daha videoyu bile izlemeye tahammül edemezken orda ölmeyi bekleyenlerin haline mi üzülürsün.

  tüm günümü sikip atan video. +18
 • kanımca suriye'deki savaşta esir edilenler arasında en şanslı olanlardır.
  niye en şanslı olanlardır? video öncesinde bir eziyet yaşandı mı bilmiyoruz lakin işkence olmadıysa bu ölüm şekli en azından diğerlerine nazaran daha güzel.

  bu ölümü güzel mi buluyorsun diyenler olacaktır. insanların uzuvlarını canlı canlı satırlarla koparıp sadece kalan gövdeyi ateşe atmanın yanında, kafası kesilip de bir mızrağa takılıp dolaştırılmasının yanında, bu ölüm şekli güzeldir.

  ayrıca muhtemelen acı hissetmemişlerdir vücudun salgıladığı adrenalinden ötürü.
 • islam ile alakası olmayan insanların çektiği görüntüler. ladin fidanlarıyla ilgili tamamen.
 • türkiye'de akp karşıtı propoganda malzemesi yapılmış insanlardır. öso üyeleri mi yoksa tayyip mi zalim denilmek istenmiş anlamadığım video. hani tayyip zalimse esad ne? esad neyse kılıçdaroğlu da o mu o zaman? iç-dış bütün rezillikleri politika malzemesi yapmak, bu zulümden kazanç elde etmeye çalışmaktır. bu zulmü yapan eli silahlı adamlar, insan hayatını propoganda malzemesi yapanlardan daha masumdur.
 • kendilerini kurşuna dizen insanların türkiye'de üstlenmelerini, silahlanmalarını, eğitimlerini ve tedavilerini sağlayan tayyip'in hükumeti olduğuna göre, buradan çıkardıkları bir esed ile kılıçdaroğlu kıyaslamasıyla erdoğan'ın sorumluluğunu aklamaya çalışanların, elbette yaşasalardı, yüzüne tükürecek olan insanlardır.

  edit: liboşakirt tayfaya 28. kez duyurulur, etik söz konusu olduğunda insanlar davranışlarının tahmin edilebilir sonuçlarından sorumlu tutulurlar. eğer erdoğan bu adamların suriye'de piknik yapmaya gittiğini düşünerek bütün bu desteği kendilerine veriyor derseniz o ayrı bir embesillik olur, ancak bu insanların başka insanları öldürmek amacıyla hareket ettikleri belliyken her türlü maddi desteği vermek, bundan dolayı öldürülen insanların da bu oranda sorumluluğunu taşımanız anlamına gelir.
 • müslümanların din için, çıkarları için neler yapabileceğini gösteren videolardan biri. allahu ekber diye bağırıyorlar şerefsizler.
 • esad ordusunun yaptığı caniliklerin yanında ölümü haketmişlerdir.

  --- spoiler ---

  https://www.youtube.com/watch?v=6at2cfcdkvs

  --- spoiler ---
 • uzun uzun yazacaktım ama yazılmışı var:

  http://s16.postimg.org/d31gwm4d1/screenshot_49.png
 • kureyza katliamını yapanların takipçileri tarafından öldürülmüş insanlardır. kökü vahşiliğe katliama dayanan ideolojiden mertlik mi beklenecekti.
 • teröristleri savunan ve ölümü hak ettiğini söyleyen insanlıktan çıkmış kişileri görmemizi sağlayan videodur.

  bir ülkede silahlı güçler sadece devletin kontrolünde orduya aittir. geri kalan tüm silahlı örgütler terör örgütüdür. legal değildir. insanları kurşuna dizme hakkı verilemez.

  esad ordusuna cani diyen, türk ordusuna da cani der.