• böyle lanet olası bir dünyada yaşadığına mı üzülürsün, yoksa biz daha videoyu bile izlemeye tahammül edemezken orda ölmeyi bekleyenlerin haline mi üzülürsün.

  tüm günümü sikip atan video. +18
 • kanımca suriye'deki savaşta esir edilenler arasında en şanslı olanlardır.
  niye en şanslı olanlardır? video öncesinde bir eziyet yaşandı mı bilmiyoruz lakin işkence olmadıysa bu ölüm şekli en azından diğerlerine nazaran daha güzel.

  bu ölümü güzel mi buluyorsun diyenler olacaktır. insanların uzuvlarını canlı canlı satırlarla koparıp sadece kalan gövdeyi ateşe atmanın yanında, kafası kesilip de bir mızrağa takılıp dolaştırılmasının yanında, bu ölüm şekli güzeldir.

  ayrıca muhtemelen acı hissetmemişlerdir vücudun salgıladığı adrenalinden ötürü.
 • türkiye'de akp karşıtı propoganda malzemesi yapılmış insanlardır. öso üyeleri mi yoksa tayyip mi zalim denilmek istenmiş anlamadığım video. hani tayyip zalimse esad ne? esad neyse kılıçdaroğlu da o mu o zaman? iç-dış bütün rezillikleri politika malzemesi yapmak, bu zulümden kazanç elde etmeye çalışmaktır. bu zulmü yapan eli silahlı adamlar, insan hayatını propoganda malzemesi yapanlardan daha masumdur.
 • müslümanların din için, çıkarları için neler yapabileceğini gösteren videolardan biri. allahu ekber diye bağırıyorlar şerefsizler.
 • esad ordusunun yaptığı caniliklerin yanında ölümü haketmişlerdir.

  --- spoiler ---

  https://www.youtube.com/watch?v=6at2cfcdkvs

  --- spoiler ---
 • uzun uzun yazacaktım ama yazılmışı var:

  http://s16.postimg.org/d31gwm4d1/screenshot_49.png
 • teröristleri savunan ve ölümü hak ettiğini söyleyen insanlıktan çıkmış kişileri görmemizi sağlayan videodur.

  bir ülkede silahlı güçler sadece devletin kontrolünde orduya aittir. geri kalan tüm silahlı örgütler terör örgütüdür. legal değildir. insanları kurşuna dizme hakkı verilemez.

  esad ordusuna cani diyen, türk ordusuna da cani der.
 • esad'ın vahşileri ile türk ordusunu kıyaslayanların varlığını bizlere kanıtlayan meftalardır.

  sene olmuş 2013, adamlar yakaladıkları muhalifi esir alıp en ağır işkencelerden geçiren, diri diri yakan, diri diri toprağa gömen, esad'ın fotoğrafını yere koyup secde etmesini isteyen, ordudan çok rezil bir katil sürüsü ile türk ordusunu kıyaslıyor.

  elinde yasal mermi olması meşruiyet kaynağı değildir. suriye ordusu silah kullanma yetkisini yasalardan alıyor olabilir. lakin işkence, kötü muamele, akla hayale gelmedik vahşilikler sergileyen bu çapulcularla cumhuriyet ordusunu kıyaslamak için madde kullanmak lazım.

  türk ordusu, teslim olan ve pişmanlık yasasından yararlanmak isteyen pkk'lılara bırak kötü muameleyi, derhal adli birimlere sevketmektedir.

  daha birkaç yıl önce 2 pkk'lı infaz edildi diye, van'da üst düzey bir komutan tutuklandı. ve sen şimdi türk ordusu ile suriye ordusunun meşruiyetini bir görüyorsun öyle mi?

  suriye ordusunun yaptığı iğrenç kastliamlar, 3-5 yaşındaki sabi sübyanın katlediliş görüntüleri hala akıllardayken, doğumuna az kalmış bir köylüyü hastaneye yetiştiren, depremde enkaz altında yaralıları kurtarmak için seferber olan silahlı kuvvetleri bir tutuyorsun yani.

  o zaman ben de bonzai diyorum.
 • (bkz: insanın en vahşi hayvan olması)

  ilginç olan o esirlerin arasında her hangi birimiz olabilirdi. hangi ailede, hangi çevrede gözlerimizi dünyaya açacağımız meçhul. tesadüfen yaşıyoruz. asıl ürkütücü olan insanların birbirini öldürmesinden başka bir şey değil. neyi paylaşamıyoruz şu koca dünyada..