şükela:  tümü | bugün soru sor
  • açık ve net soyluyorum bunu yazanın ''anasını götünden sikeyim'' istediği mahkemeye verebilir.

edit: başlığı açan herhangi bir şekilde yok olmuş. entry içinde ekran resmi olmak sureti ile bir adet orospu cocugu tarafından bozuk türkce ile sehitlere hakaret var idi.

edit 2: baslık zaten aslagelmeyecektelefonubekleyenadam tarafından dün acılmış kendisi bahsedilen tweeti tekrar yolladı. tweet modlar ana başlığa burayı taşırsa daha iyi olur. ana başlık (bkz: şehit türk askerine hakaret eden yobaz).
  • ne hale düşmüşler. bunlara yazık bile denmez.
  • aydınlıkçılıkla hiçbir alakası olmayan olay. 1500 kere tayyip erdoğanın hataları her seferinde soylendiği halde, tayyip erdoğanın devleti yonetemediği, süreci yonetemediği devlet adamlığına uygun olmadığı soylendiği halde devamlı olarak suclamaya maruz kalınmaktadır. kendi partilerindeki pkklılara soyleyecek 2 çift lafı olmayan zevat ahkam kesiyor. siz once pyd ye teror orgutu deyin. ahmet altanlar nazlı ılıcaklar için yollara düşmeyi bırakın da oyle konuşun. gerçek atatürkçü'ler elinden geldiğince ülkesini savunuyor.
  • sen mi karar veriyorsun?
  • vatan haini nedir kime denir sorusunun cevabı kişi beyanı.
  • ya arkadaşlar affedersiniz ama bu ulkede boyle beyinsiz radikal kafalar her kesimden az da olsa var. haber degeri bile tasimiyor.

bu ülkenin cok buyuk cogunlugu vatani adina mucadele eden mehmetcik icin canini tehlikeye bile atar.

uc beş serefsizi buraya tasiyip, altinda falanca parti ve inanctan insanlara genelleyip kufretmek adina mal bulmus magribi gibi atlamaniz ancak sizin gerizekaliliginizi gosterir.

her boku su sozluge tasimayin ya.
  • bunu dile getirenleri kaale bile almak bence suçtur. bu nedir abi adam islamcıyım
    diyor ama şehit mi değil mi diye karar verecek mürtebede görüyor kendini allah'a şirk
    koşuyor. allah seni bildiği gibi yapsın. yazık ulan size bu kadar ayrım yapmayı nasıl
    başarıyorsunuz te allah'ım. ulan bunlardan rize'de bile yok varsa da ben görmedim.
  • eğer gereği hemen yapılsa kimse buraya yazmaz.

yol verenleri cesaret verenleri kanunları uygulamayanları eleştireceklerine yazanları bastırmaya çalışıyorlar...

yobazdır cezasını bulmalıdır.
  • bu troll olsa bile onbinlerce samimisi var.

sırf bu tiplerden birine gider diye kendimin ve ailemin organ bağışı listesini sıfırlamıştım. yakında bunlara oksijen oluyor diye bahçemdeki ağaçları da keserim herhalde.