şükela:  tümü | bugün
 • açık ve net soyluyorum bunu yazanın ''anasını götünden sikeyim'' istediği mahkemeye verebilir.

  edit: başlığı açan herhangi bir şekilde yok olmuş. entry içinde ekran resmi olmak sureti ile bir adet orospu cocugu tarafından bozuk türkce ile sehitlere hakaret var idi.

  edit 2: baslık zaten aslagelmeyecektelefonubekleyenadam tarafından dün acılmış kendisi bahsedilen tweeti tekrar yolladı. tweet modlar ana başlığa burayı taşırsa daha iyi olur. ana başlık (bkz: şehit türk askerine hakaret eden yobaz).
 • ne hale düşmüşler. bunlara yazık bile denmez.
 • aydınlıkçılıkla hiçbir alakası olmayan olay. 1500 kere tayyip erdoğanın hataları her seferinde soylendiği halde, tayyip erdoğanın devleti yonetemediği, süreci yonetemediği devlet adamlığına uygun olmadığı soylendiği halde devamlı olarak suclamaya maruz kalınmaktadır. kendi partilerindeki pkklılara soyleyecek 2 çift lafı olmayan zevat ahkam kesiyor. siz once pyd ye teror orgutu deyin. ahmet altanlar nazlı ılıcaklar için yollara düşmeyi bırakın da oyle konuşun. gerçek atatürkçü'ler elinden geldiğince ülkesini savunuyor.
 • vatan haini nedir kime denir sorusunun cevabı kişi beyanı.
 • ya arkadaşlar affedersiniz ama bu ulkede boyle beyinsiz radikal kafalar her kesimden az da olsa var. haber degeri bile tasimiyor.

  bu ülkenin cok buyuk cogunlugu vatani adina mucadele eden mehmetcik icin canini tehlikeye bile atar.

  uc beş serefsizi buraya tasiyip, altinda falanca parti ve inanctan insanlara genelleyip kufretmek adina mal bulmus magribi gibi atlamaniz ancak sizin gerizekaliliginizi gosterir.

  her boku su sozluge tasimayin ya.
 • trollük değilse dangalakça bir siyasal islamcı zırvası. bunların böyle her yazdığı zırvayı buraya taşımak, gündem yapmak zorunda mısınız? aptalın teki işte, şerefsizin teki. geçen gün de kerem kılıçdaroğlu için "şehit olmaz, niyazi olur" diyordu mesela biri. dediğim gibi belki de trolldür bunlar. aslında benimsemedikleri görüşü truva atı misali savunur gibi yapıp aradaki makası daha da açmaya çalışan orospu çocukları olmadıkları ne malum?

  toplumun her kesiminden böyle radikal düşünceleri olan var. atatürkçülerden yok mu yani böyle aptalca şeyler isteyen, düşünen? milliyetçiler mesela, kürt bebeklerini dahi iğrenç fikirlerine alet edebiliyorlar. velhasıl kelam keşke bizim gibi düşünen bazı orospu çocuklarının radikal söylemlerine de aynı derecede tepki gösterebilsek. bak işte o zaman normalleşme yolunda ilk adımı atmış oluruz.

  au revoir.
 • eğer gereği hemen yapılsa kimse buraya yazmaz.

  yol verenleri cesaret verenleri kanunları uygulamayanları eleştireceklerine yazanları bastırmaya çalışıyorlar...

  yobazdır cezasını bulmalıdır.
 • bu troll olsa bile onbinlerce samimisi var.

  sırf bu tiplerden birine gider diye kendimin ve ailemin organ bağışı listesini sıfırlamıştım. yakında bunlara oksijen oluyor diye bahçemdeki ağaçları da keserim herhalde.
 • bedevi kişilik bozukluğu