şükela:  tümü | bugün
  • neden linç edildiğini anlayamadığım insan. orası para ile hizmet veren bir kurum sonuçta biri bedavaya el uzatırsa o eli kırması normal, bedava yemek arayan aş çadırına gitsin burger king'e değil.
  • umarım bu piçler yüzünden işinden olmamıştır.
    bu restoranlar kamera ile merkezden kontrol edilen mekanlar ve müdür kimbilir nasıl baskı altında ve nasıl bezdi burasını beleş karın doyurmak için kullanan piç kurularından ki patakladı sonunda.
    elleri dert görmesin.
    sözcü haberinde sadece yemek alıyorlardı masalardan , kimseye zararları yoktu demiş. merak ediyorum kimseye zarar vermicez desek sözcü binasına girip kafamıza göre takılabilir miyiz yoksa siktiri yer miyiz ve ayrıca bu piçler müşterilerin eşyalarını çalsa sözcü karşılayacak mı acaba müşterilerin kaybını.

link

edit: duyar kasıcı oç ‘ları da gelmiş hemen. çok meraklıysan al evine besle bu piçleri aq davarı. hatta söyle babaları da gelsin yanlarında, ananı tokmaklatırırsın. sevaptır suriyeli kardeşlerimize yardım nasılsa.
    adam orda kimbilir kaç kişiye hesap veriyor , onun ailesi yok mu düşünmesi gereken ha sence?? yavşak kaç kişiye karşılıksız yardım ettin de şimdi baskalarına bok atıyon.
  • müdüre hak veren götelekleri ortaya çıkarmış meseledir. konu çocuklar ve onları açlığı. üç gün aç kalsanız neler çalacaksınız acaba merak ediyorum. çocuklar sadece müşterilerin yemediği yemek artıklarına niyetlenmişler ki demek ki gerçekten açlar. siz açlıktan ne anlarsınız geberesiceler.
  • şiddeti meşru sayan dayakçıları göstermiş olay resmen. yok elini kırar yok eli dert görmesin.

siz nerde yetiştiniz be! kafanıza çok mu vurdular küçükken.

tamam özel işletme adamın üstünde baskı vardır, belki de müşterileri de rahatsız ediyorlardır. ve hatta belki bu çocuklar buraya sürekli olarak dadanmış da olabilirler. ama bunların hiç biri şiddeti meşru kılmıyor maalesef. bunun yerine bir çözüm üretme yoluna gidebilirler pek ala. üstünde baskı varsa da yine kendi üstündeki yöneticelere sorabilir değil mi? onlardan ister çözüm ...

belli ki çocuklar aç. aç olmasa orada işleri ne. düzgünce bu müdür bir kenara bu çocukları oturtsa, birer patates verse, bunu da güzelce kaydedip pr için kullansa bu seferde pr yapıyor diye beğenmezsiniz siz.

neyse bişey demiyorum.