şükela:  tümü | bugün
  • kendisi ve milletim adına utandım link : https://www.instagram.com/p/bqsvdpfdvzn/
  • bir de üstüne yaptığı orospu çocukluğunu facebook'da paylaşmış. insanlar mı çok şerefsiz yoksa ben mi iyi niyetliyim artık anlamıyorum.
  • eğer benim ülkemde bir işgal olursa bunları yaşayacağıma burada elime geçenler ile savaşarak öleyim,

zulüm göreceği, öldürüleceği korkusu ve endişesi ile ülkesini terkeden suriyeli'nin patrondan zulüm görmesi.
  • çok değil en fazla 10 yil sonra feci geri dönüşleri olacak hareketlerden bir tanesi.
    tünelin ucu bombok bir yere çıkıyor.
  • arkasında devlet olan işverendir.
    yarın plaketi alır. teşviki alır, birkaç suriyeli daha alır, musul operasyonu olacak 400 bin kişi de oradan gelecek onları da alır.

en sonunda diyanet başkanı ve diyanet vakfının başkanı gibi altına son model mecedes alır.

ama hiç vermez.
  • yanlış açılmış olan başlık.
    doğru olan başlık: (bkz: suriyeli işçisine zulmeden göt veren) olmalıydı.
    köle düzeni kalkalı uzun bir zaman oldu fakat artıkları hala yaşamakta.
  • o suriyeliyi iktidar getirtmiştir.
    büyük ihtimal asgari ücret altında, sigortası dahi ödenmeden çalışıtırılmaktadır.
    bu suriyeli ucuz iş gücü ve muhtaç diye ülkenin gerçek fertlerinin işsiz kalmasına neden olmuştur.
    hata belki de suriyeli çalıştırdı diye vergi indirimi bile almış olabilir işveren.

o yüzden hümanistlik kasmak yerine, salak olup, gösteriş yapacağınıza, işin derinine bakın. orada yapılan suç kime ait ??. işverene mi yoksa yanlış poltika uygulayan iktidara mı ??.
    oradaki zulüm suriyeli vatandaşı mı uygulanıyor yoksa türk vatandaşa mı ??.

yapılan hoş değil ama bu ülkenin vatandaşı işsizken, o adamın iş sahibi olması ne kadar doğru ??.
    bu adamlara tek güvence vermeden, sırf şov yapmak için ülkeye sokanlar varken, o işverene kızmak için sıraya girmek lazım!!.

not: son 15 yıl içinde ülke işçinin dğeil, işverenin ülkesi olmuştur!!. 15 yıl için güçsüzün değil, güçsüzün yanında olan bir sistem var!!. bugüne kadar bundan daha alçakça şeyler olurken, tek ses çıkarmayanlar, şimdi hümanistlik kasıyor!!. irfan değirmencinin de işten atılması, fiziki şiddet içermez ama en az bunun kadar adice ve iğrençtir.!!
  • (bkz: human rights watch) doesnt like this.
  • sorsan allah'tan, kitaptan bahsedip namus bekçiliği konusunda tez yazdıracak orospu çocuğudur.
  • eziyet ettiği çalışanına büyük ihtimalle asgari ücret, onu geçtim asgari ücretin yarısını bile vermeyen işverendir.