şükela:  tümü | bugün
 • şanlıurfalı bir esnafın sözüdür. kendileri suriyeli kadınları 2. 3. ve hatta 4. eş olarak aldıklarını ve bu yolla onları fuhuştan koruduklarını iddia ediyorlar. pek aklı ileri kardeşim her bir haltı da kendi menfaatine yontma be. kendi uçkurunu kendi yarattığın haklı sebeple sıyırma aşağıya. lanet olsun sizin zihniyetinize. bu kadınları çok düşünüyorsanız iş verin kendinize karı yapmayın, islamı da bu olaya alet etmeyin. işinize gelen yerde islam gelmeyen yerde hadi zekat ver, oruç tut, namaz kıl desen aman efendim yapamıyoruz durumumuz yok. lanet gelsin be..haber

  --- spoiler ---

  suriyeli bir kadınla ikinci evliliğini yapmış olan polat adında şanlıurfalı bir esnafın, evlilik yoluyla fuhuşun önüne geçtiklerini söylediğini belirten dergi, söz konusu kişinin, ”şeriata göre bir müslüman dört kadınla evlenebilir. eğer ilk eş çok konuşursa, erkeğin işlerine fazla karışırsa ya da cinsel yaşantıda sıkıntılar varsa çözüm geneleve gitmek olmamalı” sözlerine yer verdi.

  --- spoiler ---
 • "her sünneti yaptın, tek eksiğin 4 karı mı" derler adama.
  ayıp örtmeye çalışan şark kurnazı beyanıdır.
 • çözümleme bile yapmış hasbam.

  demek istediği şu aslında."sikimin keyfi herşeyden önemli.bunun için islam'ı kullanmaktan çekinmem.başımızdakilerde yapıyor ben niye yapmayayım."
 • ayni sebeple bir kadin da 2. kocayi almalidir ki suriyeli erkekler genel evlere gitmek zorunda kalmasin. yani o mantikla bu da olmali. kimse fuhusa zorlanmasin fakat erkek kadini fuhustan korumak icin 2., 3., 4. esi edinebiliyorsa; kadin da erkegi fuhustan korumak icin 2., 3., 4. esi alabilmeli sanki.
 • işin en ilginci bunu alman dergisinden öğrenmek*
  bilmem kaç km yanımızda, toprağımızda olan yerden haberimiz yok..
 • ne güzel din lan! ohh valla. fuhuştan koruyorum ayağına çatır çatır... fuhuştan korumak sanırım başkasının cikmemesi için kendinin cikmesi oluyor. bundan sonra yolda gördüklerinize seni fuhuştan korumak istiyorum diye söylersiniz. islama da uygunmuş, öyle diyor uçkurunu ciktiğim.

  bak bak cümleye bak "eğer ilk eş çok konuşursa, erkeğin işlerine fazla karışırsa ya da cinsel yaşantıda sıkıntılar varsa çözüm geneleve gitmek olmamalı". adam biliyor ki konuşmayan kadın olmaz. altyapı da sağlam, adam bilimsel çalışıyor beyler.

  "sen çok konuşuyon, bi tane daha alayım da biraz da o konuşsun"

  sonra o konuşunca da tabi, mazeret hazır: "sen çok konuşuyon karı! ben yeni bi tane alacam."
 • kadinin bedenini tamamen kendi cikari icin haraca baglamanin kilifi.

  isinize geldi mi kader, gelmedi mi hepiniz peygamber.

  yahu ne sig beyinli, ne ongorusu dusuk, cahil yaratik varsa bizim topraklarda.
  artik genetigimizi araplar'la gecmisten beri karistira karistira bozdugumuza inaniyorum. dogmuyor cunku, duzgun insan evladi dogmuyor su ulkede. kodumuz bozuk.

  boyle mi koruyorsunuz kadinlari kotu yola dusmekten ?
  bu devlet de izin verip canak tutuyor oyle ya.

  o gostermelik taptiginiz, normalde hic bilmediginiz allah hadim etsin beyninizi !
 • orospu çocukluğunu akla uygun hale getirme gibi bir savunma mekanizması kullanan insan beyanı.
 • her kim ki 4 kadın helaldir diyor; bilin ki o kişi orospu çocuğudur.