şükela:  tümü | bugün
  • milli iradeye saygılı hükümetimizin acilen yapması gereken referandum.yerel seçimle beraber yapılsın.böylece masraf edilmeden halkımızın suriyelileri isteyip istemediği belli olsun.

suriyeliler için tamam diyorum akp'li kardeşim peki ya sen.

edit: momo akıllı tavşan isimli çaylak dostumuzun yorumu kızınca katılmamak elde değil.

(bkz: #78729939)
  • geçen referandum ile 24 haziran seçiminde insanlar bunu da düşünerek oy attı. yani suriyeliler kalsın diyoruz. amımıza koysunlar. milli iradeye saygılı olun. 5 dakikada bir referandum yapılmaz. ha reis yaparsa yapar. ama siz istediniz diye yapılmaz.

edit: mazlumların son umudu türkiye.*
  • koca ulke survivor'a dondu amk.
  • referandumu “suriyeliler kalsın mı?” diye yapmaları gerekiyor, aksi halde bu hükümetin herhangi bir oylamasında evet demem mümkün değil. bünyem alışık değil.
  • kalsın diyen suriyelidir
  • yapılırsa kalsın diye oy atacağım referandum olur
    svihs <3
  • biz de, buraya gelen suriyeli sayısı kadar çomarı oraya gönderebilsek. kalsın denebilir.
  • son 10 yılda 2 referandum yapıldı, ikisinde de evet zararlı olmasına karşın halk ''reyiz'' diye gitti evet çıkardı.

2010'da ki 2016 darbesine sebep oldu, 2017'de ki artık neye sebep olur bilemeyiz.

2019'da yapılacak bir mülteci referandumunda yine gönderilmesin ''reyizçiyis'' denirse, bunun da zararı da büyük olacaktır muhtemelen.
  • referanduma gerek yok, siktirsinler gitsinler.
  • rte'in sececegi tarafin kazanacagi referandumdur. bosunuza kendinizi tatmin etmeyin... once rte karar verir, sonra secimde sonuc o cikar.