şükela:  tümü | bugün
  • ak parti genel merkez dış ilişkiler başkan yardımcısı ceylan'in açıklaması: "türkiye olarak şu ana kadar suriyelilere 40 milyar dolarlık bir harcama yaptık"

ne diyeyim, her bir kuruşu haram olsun.

kaynak
  • babalarının paralarını harcamış gibi rahat rahat konuşuyorlar.
    size de harcadıklarınıza da zehir zıkkım olsun.
    senin vatandaşın evine ekmek götüremesin sen bizim paramızla hovardalık yap
  • türkiye nufüsuna bölünce kişi başı 500 dolar düşüyor. yani ben bile 500 dolar harcadım bu arap köpekleri için.

anlamayacak olan ak köpekler için işlemi bırakalım şuraya;

40.000.000.000 / 80.000.000 = 500

hadi beni siktir et, eşek kadar adamım; ulan beşikteki bebeğin ne günahı var da dünyaya gözlerini açtı diye sizin sikik politikanız yüzünden 500 dolar veriyor?

tek bir dileğim var; sizin yargılandığınızı görmeden allah benim canımı almasın, alırsa da gidip ölmüşlerinizi sikeyim.
  • her birinde 150 kişinin çalışacağı tam donanımlı son model makine parklı 3250 adet mobilya fabrikasi kurmaya yetecek bir paradır...

başka sözüm yok...
  • 40 harcandıysa bi 40 da cebe inmiştir.
  • 40 bin dolar harcadı iseler adam değilim. 40 milyarinida cebellezine etmişler. suriyeliler sürünüyor amk neresine harcadınız.
  • (bkz: kriz nedeni suriyelilere harcanan 40 milyar dolar)

--- spoiler ---
    afyonkarahisar'da düzenlenen akp sosyal politikalar başkanlığı ege bölge toplantısında konuşan genel başkan yardımcısı fatma betül sayan kaya, türkiye'ye sığınan suriyeli mülteciler için yapılan yardımların 40 milyar doları aştığını söyledi.
    --- spoiler ---
    kaynak
  • milletin birkaç tane araba firması satın alabileceği paralara suriyeli besliyoruz. allah kahretsin sizi.
  • onlara bile faydası dokunmamış harcamadır.
    payıma düşen 500 dolarımı geri istiyorum.