şükela:  tümü | bugün
  • yoktur böyle bir şey. bok çukuru ülkelerine dönüp geberip gitmeleri hala büyük hayalim benim.

büdüt: başlık başa
  • virüs işi bitsin, nefret etmeye devam edeceğiz.

şimdi ortalık karışık, uğraşamayız onlarla.
  • siyasal islamcıların gelip entry sıçtığı başlık.

40 milyar harcadığınız suriyelilere benim nefretim asla bitmez. hani nerede o 40 daha harcarız dediğiniz milyar euro'lar..
  • dışarı çıkıp, karşılaşmadığımızdan dolayıdır.
  • son bulmaktan ziyade insanın kendi derdine düşmesi ve biriken - bastırılan nefretin geçici olarak susmasıdır. bunun patlaması daha büyük olacaktır ki hele şu yoklukta görülen ilk istismar ve simariklikta . allah korusun.
  • önce bir hesabımla başlık açıyorum. ama yeterince provokatif olmamış ki kimse iplememiş. aradan zaman geçtikten sonra diğer hesabımla ikinci entry'i giriyorum ve bekliyorum. ilk hesabım çaylak yapıldığı için, zaten mecburen bir süre bununla idare edicem.

not: ulan allah bilir her ikisini de favlıyan, bunun üçüncü hesabıdır.
  • yanlış. benim hala devam ediyor. katlanarak.

istanbul'da(aynı zamanda tr'de de) en çok vaka olan yerler esenler ve bağcılar. bilin bakalım esenler ve bağcılarda kimler yaşıyor?

istanbul'da dışarıda olan kitlenin büyük kısmı da muhtemelen suriyeli. istanbul'daki bütün arkadaşlarım evlerinden market harici adımını atmıyorlar. istanbul halkının çok büyük bir kısmı karantinayı, sosyal izolasyonu ciddi ciddi gerçekleştiriyor.

şimdi size şunu soruyorum, acaba yoğun bakımı meşgul eden eden kaç tane suriyeli var hastanelerde?

yorum yok.
  • görece zeki olan suriyeliler gelişmiş avrupa ülkelerine ( isveç,norveç ,almanya ) gitti zaten şuan oralarda yerlere çöp atıp , işsizlik maaşıyla yaşayıp düzene zarar vermekle meşguller. en kıt ıq'lu olanları da burada kaldı zaten ülkenin hali ortada. bizim üniversitede sınavsız girmiş çok suriyeli oc var %90 ıderslerden kalıyor zaten ama görünce bile sinir oluyorum çünkü bize inanın nefret dolu gözlerle bakıyorlar.
  • nefret kotamız çinle dolu şu an.
  • şu anda çinlilere nefret duyuyoruz. bitsin oraya tekrar geliriz.