şükela:  tümü | bugün soru sor
  • para kimin parası nereden çıktı. senin benim sabahın köründe kalkıp gecenin bi saatinde aç, uykusuz şekilde stres altında alın teri ile şerefsiz patronlara rağmen kazandığımız para. harcanırken bana soruldu mu? hayır. harcananın suçu yoktur belki ona haram etmem ama bana sormadan harcayan beni aptal yerine koyup sadece yapabildiği için harcayana haram zıkkım olsun. 7 nesli cehennemin 7 kapısından ayrı ayrı geçmeden huzur bulmasınlar.
    (ulan yalnız hiç böyle beddua etmemiştim adamlar bana kendimi aştırdılar)
  • ayni erdoğan bir kaç gün önce dolarları bozdurun da oyunu bozalım demiştir.

ulan halkın parasını çarçur ederken halka sormak yok ama sıkışınca hadi bi el atın!
  • bu paranın ülkeme harcanması gerektiği için göz dikilmesini de haklı görmekteyim..
    ben geçmediğim köprüye para ödüyorum kardeşim..
    gitmediğim devlet hastanesine , seyretmediğim trt'ye para ödüyorum..
    hatta ödediğim ötv'nin bir de kdv'sini ödüyorum..
    vergi ile çalışan araba kullanıyorum..

benim halkım açken, işsizken, atanamazken , alacaklarını alamazken , bedavaya okuyamazken, bedavaya tedavi olamaz, ilaç alamazken tabiki o paraya göz dikerim..
    tabiki de benim onayım bile olmadan benim adıma ödenen paraya göz dikerim..
  • eve lazım gelen mescide haramdır diye bir söz var.

ne kadar da bu konu için söylenmiş...
  • lan adam kalkıp daha ne desin... kendi menfaatim için ülkeyi sattım, her şeyi lehime kullandım mı desin... hayır bunun bir seviye sonrası o ve korkarım ki hala oy atacak andaval çıkar...
  • birkac cumle sonra muhalefetin vaatlerine “kaynaaak nerde kaynaaaaaak” diyen cb adayinin cumlesi.

bundan ala kaynak mi var?