şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sevgili yazarlar iktidarın suriye de karıştığı iç savaştan dolayı türkiye de bulunan 4 milyon suriyeli insanlara harcanan para miktarı ve güvenlik ticaret gibi faaliyetlerden doğan zarar, harcama miktarı açıklanması için bir istek olarak kabul edin bu başlığı ve destek verin. bence bu yıl ülke olarak ödememiz gereken 200 milyar doları karşılar. şimdiden yok deve diyenlere unutmasınlar ucuz iş gücü nedeniyle işsiz dolaşan insanlarımızın maliyetini de buna eklesinler en basitinden üniversitelerde çocuklarımızın oturması gereken sıralarda suriye li gençler oturuyor derslikler tıkış tıkış ve buna benzer birçok üretim tüketim kayıpları da hesaba katılmalıdır. 2011-2018 7 yıl dile kolay urfa antep kilis adana osmaniye hatay sınır ticareti kayıpları falan düşününce az mı söyledim 200 diye düşünmeye başlıyor insan.
  • mesaj geldi elden verilen paralar sağlık harcamaları toplanan yardımları da unutmayalım.
  • aq suriyelilerine harcanan parayla harbiden suriyeyi işgal ederdik . amk piçlerine bakcaz derken daha boka battık.