şükela:  tümü | bugün
  • ben rahatsız oluyorum. hatta helal etmiyorum. kendi vatandaşına 1170 tl veren sizler, bu arap sürüsüne 40 milyar euro harcadınız. bak iyicene rahatsız oldum. ve iyicene helal etmedim!.
  • evet hepimizi rahatsız ediyor sn. bakan.
    rezil suriye politikanızdan da , suriyeli sünni din kardeşlerinizden de ve evet sizden de bıktık.

bugün yürüyüş yaptım bilen bilir zeytinburnu paso sığınmacı. bir sığınmacıda dahi maske yok, ben maskesiz çıksam 900 lira ceza.

bir daha söylüyorum hepimiz rahatsızız, sandıkta görüşürüz sn. akp yetkilileri.
  • (bkz: beni)
  • halka soralım mı referandumla
  • halk açlıkten sürünürken, suriler nargile tüttürüp devletten aldıkları bağışlarla halktan iyi yaşıyorlar,napalım sevgi mi gösterim? bunlar vatandaşın artık kanayan yarası olmuş olan vergileri çatır çatır yiyorlar karşılığındada serserilik magandalık yapıyorlar.
    bu adamları ne yandaşı nede muhalifi istiyor normalde çoğu konuda bir taraf tam zıttı isterken insanlar o kadar bıkmışki bunlardan artık her kesim gitsin istiyor.
  • evet. çok doğru tespit.

en çok da beni rahatsız ediyor.

hakkım varsa haram olsun.
  • 80 milyar dolar.

bütün uykum kaçtı, şu an çok rahatsızım.
  • birileri mi? halkın yüzde 80'i.(bkz: komik adam)
  • doğru tespittir. en başta senin seçmenini rahatsız ediyorlar, inanmazsan kamuoyu yoklaması yap. yiyor mu?